Skyrim ma ukryty pokój ze zbroją, który mogłeś przeoczyć

Te ogromne gry RPG zawsze wydają się skrywać małe sekrety, które możesz odkryć podczas wielu rozgrywki. Mimo że Skyrima istnieje już od ponad dekady, potrafi nas zaskoczyć.

Oczywiście, jeśli jesteś graczem, który wszystko kończy, eksploruje każdy budynek i bada każdą powierzchnię w poszukiwaniu przedmiotów i wiedzy, być może już to widziałeś. Dla wszystkich pozostałych, oto mały szczegół, na który możecie zwrócić uwagę, gdy następnym razem zaczniecie przeglądać arcydzieło Bethesdy.

Wydaje się Skyrima ukrywał wspaniałą zbroję dla zabójców w sekretnym pomieszczeniu w Hag’s End. Aby uzyskać dostęp do ukrytego pokoju, musisz najpierw ukończyć zadanie „Zlokalizuj dawnego zabójcę’, podczas gdy musisz także spełnić wymóg „Naruszenia zabezpieczeń”. Chociaż sekretne pomieszczenie znajduje się za tronem w Wiedźmim Końcu, łańcuch otwierający drzwi pojawi się dopiero, gdy odwiedzisz Olawę.

Po wykonaniu tego zadania możesz pociągnąć za łańcuch i pomieszczenie się otworzy. W środku znajdziesz martwego zabójcę ubranego w Starożytna Okryta Zbroja które możesz teraz usunąć. Jest to lekki zestaw pancerza wykonany ze skóry o podstawowej wartości pancerza 72 i wadze 7,5. Jeśli nie potrzebujesz tego nowego zestawu, możesz go sprzedać za 2346 sztuk złota, co nie jest takie złe, jak na kilka minut pracy.

Każdy element zbroi będzie zapewniał dodatkowe atrybuty, w tym większe obrażenia od ataków z łuku, odporność na truciznę i podwójne obrażenia z ukrycia. Całkiem nieźle jak na początkującego poszukiwacza przygód. Jest to idealne rozwiązanie na wcześniejsze etapy gry, gdy jesteś na niższym poziomie, ponieważ jest równe zbroi smoczej łuski i chroni cię przed różnymi ciosami. Czy znalazłeś tę zbroję? Czy będziesz go szukać podczas następnej rozgrywki?