Skyrim i Elden Ring zderzają się w oszałamiającej darmowej grze RPG na Steam

Ta nadchodząca gra RPG na Steam łączy w sobie twardą walkę Pierścień Eldena z rozgrywką RPG Skyrimai możesz teraz wypróbować ją bezpłatnie.

Mówiąc najprościej, Dungeonborne to „wciągająca, pierwszoosobowa gra typu dungeon crawler PvPvE”, w której gracze mogą przemierzać i eksplorować ponury podziemny labirynt pełen skarbów i potworów. Możesz grać sam lub ze znajomymi, a dla tych, którzy chcą sprawdzić swoje siły, dostępny jest nawet tryb PvP.

Premiera planowana jest w przyszłości, chociaż twórca gry nie podał jeszcze okna premiery. Nie oznacza to jednak, że jest to dalekie od zrozumienia, ponieważ bezpłatna wersja demonstracyjna wczesnego dostępu jest już dostępna na stronie Steam gry.

Da ci to przedsmak tego, co lochy mają do zaoferowania i pozwoli ci eksperymentować z fantastycznym asortymentem broni i magii w grze. Możesz wybrać swoją średnią siłę z FromSoftware i kosić wrogów wielkim mieczem lub toporem, lub alternatywnie możesz wypróbować rozbudowany system magii gry, aby odegrać rolę Gandalfa z Władcy Pierścieni.

Do wyboru jest kilka klas i mnóstwo ulepszeń do odblokowania podczas wędrówki po korytarzach lochów. Jeśli jednak umrzesz, stracisz wszystko, co do tej pory znalazłeś i zostaniesz odesłany na początek, więc staraj się tego unikać, jeśli możesz.

Warto sprawdzić, szczególnie jeśli jesteś fanem Skyrima lub innych średniowiecznych gier RPG. Jeśli spróbujesz Dungeonborne za darmo i ciesz się nim, możesz następnie dodać go do swojej listy życzeń, aby otrzymywać aktualizacje pełnej wersji.