„Skyrim 2.0” to jedna z najbardziej ambitnych rzeczy, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, i to za darmo

Kiedy mówimy, że to rozszerzenie ma ambicje wychodzące z wazoo, naprawdę nie żartujemy ani nie przesadzamy – jest przepełnione treścią, przez co bardziej przypomina DLC niż mod.

Nawet bez modów Skyrima to mocna gra. Możesz łatwo stracić godziny na włóczeniu się po okolicy, nie robiąc nic poza próbowaniem kulinarnych przysmaków i próbowaniem wszystkich składników. Być może tylko wędrując po okolicy, będziesz w stanie znaleźć ukryte zadanie, które umykało tak wielu graczom przez ostatnie 12 lat…

Najwyraźniej klasyczna gra RPG firmy Bethesda zapewni Ci zajęcie bez konieczności stosowania modów. Jednakże dla miłośników modów czasami może okazać się trudne pogodzenie tych wszystkich różnych modów i zapewnienie ich dobrego współdziałania. Wejdź do „Skyrim 2.0”, ekstrawagancji wyjść i wejść zaprojektowanej tak, aby korzystanie z kolekcji modderów „2000+” działało płynnie.

Jak przyznaje modder, trudno uchwycić, jak niesamowite jest to rozszerzenie, dlatego też liczba obrazów dostępnych na stronie NexusMods jest ograniczona. Jednak te, które tam są, wykonują fantastyczną robotę, podkreślając, ile pracy włożono w ten mod.

Ze względu na ogrom Skyrim 2.0 radzimy przeczytać wszystkie instrukcje i szczegóły podane na stronie moda, aby uniknąć rozczarowań lub błędów.

Potraktuj to jako sposób na pozostanie w świecie Skyrima na co nadal czekamy The Elder Scrolls VI wypuścić lub, do cholery, nawet zostać odpowiednio zaprezentowanym w zwiastunie. Niepokój wielu, zwłaszcza A Skyrima kochającą babcią, jest to, że nie będą żyli do czasu premiery gry.

To mroczna perspektywa, ale także prawdziwa, biorąc pod uwagę, ile czasu zajęło tworzenie gier takim firmom jak Rockstar Games GTA VI – mamy nadzieję, że nie jest to typowy wzór dla wydawców, ale dowody wskazują, że tak. Dzięki Bogu, że istnieją mody, dzięki którym możemy działać, być może nawet na łożu śmierci.