Sklep Epic Games Store udostępnia ukochany horror psychologiczny całkowicie za darmo i przez ograniczony czas

Gracze nie będą chcieli przegapić szansy na zdobycie tego psychologicznego horroru, w który trzeba zagrać, zwłaszcza gdy jest on rozdawany bezpłatnie.

Podobnie jak Steam, darmowe gry są częstym zjawiskiem w Epic Games Store. Biorąc to pod uwagę, różnica między nimi polega na tym, że w Epic faktycznie wiesz, jak długo musisz odebrać grę, zanim powróci do pełnej ceny. Mając to na uwadze, gracze nie będą chcieli przegapić szansy na zdobycie wysoko ocenianej gry typu horror Klub Literacki Doki Doki Plus bezpłatnie przez ograniczony czas.

Dla nieświadomych, Klub Literacki Doki Doki to gra typu powieść wizualna, w której postać gracza dołącza do szkolnego klubu literackiego. Występuje w nim barwna obsada postaci i rozbrajająco normalna historia w pierwszej części gry, zanim wszystko zacznie się psuć. Nie wdając się zbytnio w spoilery, klub literacki nie jest tak niewinny, jak się wydaje, co prowadzi do niezapomnianego horroru psychologicznego, który będzie stale trzymać Cię w napięciu.

Gra ma też kilka rozgałęzień, w zależności od tego, jakie opcje dialogowe wybierzesz i z którymi postaciami chcesz spędzić czas, więc opcji na powtarzanie rozgrywki jest mnóstwo.

Wersja Plus gry znacznie unowocześnia oprawę graficzną, dodaje sześć nowych wątków pobocznych oraz możliwość słuchania ścieżki dźwiękowej gry za pośrednictwem wbudowanego odtwarzacza muzycznego.

Gracze mogą odebrać pełną wersję gry za darmo do 15 lutego do godziny 16:00, kiedy to cena gry wróci do 11,39 GBP.

Nawet jeśli nie jesteś fanem powieści wizualnych, Klub Literacki Doki Doki Plus czy warto spróbować, choćby ze względu na wyjątkowe wrażenia z horroru, jakie zapewnia, a poza tym jest darmowy, więc nie zaszkodzi spróbować, prawda?