Serial aktorski o Spider-Manie, w którym Nicolas Cage wcieli się w Spider-Mana

Spider-Man Noir może być kolejną postacią Spiderverse, która otrzyma spin-off telewizyjny i filmowy, a podobno Nicolas Cage powróci, aby zagrać tę postać.

Gdy Człowiek Pająk: Do Spider-Verse wydany w kinach, zafundował nam kilka ekranowych wariantów ulubionego przez wszystkich wallcrawlera, z których jednym był Nicolas Cage w roli Spider-Mana Noir, szorstkiej, detektywistycznej wersji postaci z lat trzydziestych. Podczas gdy Noir wrócił W poprzek Spider-Versebyło to tylko krótkie ujęcie na końcu filmu, w którym miał zostać członkiem zespołu Spider-Gwen w Poza Spider-Versemktórego premiera została opóźniona w stosunku do pierwotnej wersji w 2024 r.

Teraz wygląda na to, że Nicolas Cage powtórzy swoją rolę wariantu Spider-Mana w formacie live-action, ponieważ krążą plotki, że będzie to Spider-Man Noir Program telewizyjny jest na wczesnym etapie rozwoju.

Mówi się, że serial zostanie wyprodukowany przez Phila Lorda i Christophera Millera i nie będzie skupiał się na wersji webslingera Petera Parkera. Zamiast tego podobno będzie to inna wersja Spider-Mana Noir, z fabuły, w której zamiast tego płaszcz przejmuje inny mężczyzna. Byłoby to sprzeczne z przedstawieniem tej postaci przez Cage’a w filmach Spider-Verse, ponieważ tą wersją tej postaci był Peter Parker pod maską.

Byłby to drugi raz, kiedy Cage wcielił się w superbohatera na żywo, a pierwszym był Ghost Rider. Cage miał nawet zagrać Supermana w planowanym filmie DC, który niestety został odrzucony. Przedstawienie Cage’a Człowieka ze stali wreszcie doczekało się debiutu na dużym ekranie Błysk (2023), gdzie pojawił się jako epizod CGI.

Nie wiadomo, czy Cage jest oficjalnie zaangażowany w projekt w chwili pisania tego tekstu, ponieważ z najnowszych informacji wynika, że ​​prowadzi rozmowy w sprawie zagrania tej postaci i jeszcze na nic nie zgodził się, ale będziemy śledzić rozwój wydarzeń.