RPG akcji w stylu Ghost of Tsushima do pobrania za darmo już dostępne

Sony Duch Cuszimy jest równie piękna, co urzekająca i to tylko jeden z powodów, dla których uznawana jest za jeden z najlepszych własnych tytułów PlayStation ostatnich lat.

Pierwotnie wydana w 2020 roku na PlayStation 4, a rok później na PlayStation 5, Duch Cuszimy Akcja rozgrywa się w feudalnej Japonii i skupia się na głównym bohaterze Jin Sakai, zabójczym i oddanym samuraju, który musi teraz zakwestionować wszystko, czego go nauczono, jeśli ma ocalić swój lud na wyspie Tsushima przed inwazją mongolską prowadzoną przez brutalnego watażkę Khotuna Khana.

W chwili pisania tego tekstu Duch Cuszimy nie została wydana na PC. Biorąc to pod uwagę, firma Sony Interactive Entertainment często spóźnia się z wydawaniem gier przeznaczonych wyłącznie na konsole na platformie PC, więc miejmy nadzieję, że Duch Cuszimy port od Sucker Punch Productions pojawi się raczej wcześniej niż później.

Zanim ten czas nadejdzie lub nie, zawsze możesz sprawdzić tę grę o sztukach walki od chińskiego studia Gansu Jiayuan Digital Technology Co., Ltd, znanego jako Droga Wiatru. Wydany w 2020 roku na PC za pośrednictwem Steam, Droga Wiatru to RPG akcji, które wygląda na podobne do tego z Duch Cuszimy I Nioh z Zespołu Ninja.

Droga Wiatru to gra walki w czasie rzeczywistym ARPG, konstruująca świat sztuk walki oparty na starożytnym Jedwabnym Szlaku w tle fikcyjnej epoki.” czyta opis gry w sklepie Steam. „Barbarzyńcy Szarego Wilka najeżdżali Jedwabny Szlak od stu lat! Teraz wysłali wojska do Shazhou w celu zajęcia ważnego miejsca Longyou, zagrażając bezpieczeństwu dziesiątek tysięcy zwykłych ludzi”.

Jeśli chcesz się sprawdzić Droga Wiatru, to dostępna jest bezpłatna wersja demonstracyjna, którą możesz pobrać ze sklepu Steam. Co więcej, w momencie pisania tego tekstu, obecnie jest on 50% tańszy i kosztuje 11,89 GBP.

Droga Wiatru jest już dostępny na PC.