Rozwiązywanie problemów: Rozwiązywanie awarii sygnalizatora SOS w Helldivers 2

Jeśli zmagasz się z trudną misją, SOS Beacon może być prawdziwym promykiem nadziei dla Twoich potrzeb w trybie wieloosobowym – pod warunkiem, że działa prawidłowo. Dowiedzmy się, dlaczego SOS Beacon może nie przyprowadzić do Twojej drużyny dodatkowych Helldivers.

Co to jest sygnał SOS w grze Helldivers 2?

SOS Beacon to domyślny fortel, w który wyposażeni są wszyscy Helldivers, pozwalający graczom wezwać dodatkową pomoc, gdy podczas misji sprawy stają się ryzykowne. Wydaje się jednak, że spora liczba graczy ma obecnie problemy z prawidłową aktywacją swoich sygnalizatorów SOS, przez co pozostają osamotnieni, gdy są atakowani przez błędy i podróbki klonów Terminatora.

Korzystanie z sygnalizatora SOS umożliwi użytkownikom przeszukiwanie funkcji Quickplay w celu znalezienia Twojej gry szybciej niż inne, w sposób podobny do gier takich jak Monster Hunter: World. Pozwala innym graczom wiedzieć, że masz kłopoty i potrzebujesz pomocy, ale nie jest to świetne rozwiązanie, jeśli próbujesz się tam wydostać i uratować świat, gdy oni nie działają zgodnie z oczekiwaniami.

Jak naprawić sztuczki SOS Beacon, które nie działają w Helldivers 2

Podobnie jak problemy z dołączenie do gry Quickplay, niektóre ogólne błędy muszą zostać wyeliminowane przez Arrowhead Game Studios, zanim sygnalizatory SOS zaczną działać zgodnie z przeznaczeniem. Wygląda na to, że ogólne błędy Quickplay powodują, że sygnalizatory SOS nie działają zgodnie z przeznaczeniem, szczególnie jeśli Kanał Discord Helldivers 2 ma coś do powiedzenia na ten temat.

Kiedy spróbujesz dołączyć do misji przy Stole Wojennym na statku, wielu graczy zobaczy komunikat „Nie udało się dołączyć do lobby gry”. Dzisiaj rozszerzamy łatkę na PlayStation. Tymczasem używanie kodów znajomych do gry działa w przypadku większości użytkowników. Ponadto istnieje większe prawdopodobieństwo powodzenia szybkiej gry, jeśli najpierw udasz się na planety z mniejszą liczbą graczy (np. w sektorze Automatów).

Menedżer społeczności Baskinator w kanale Discord Helldivers 2 #znane-problemy w dniu 2.09.2024 o 8:01 CST

Wygląda na to, że jest to po prostu ogólny błąd wynikający z rosnących problemów, a SOS Beacons powinny wkrótce działać zgodnie z oczekiwaniami. Menedżerowie społeczności działający na stronach mediów społecznościowych informują fanów, kiedy spodziewać się poprawek, więc miej oczy szeroko otwarte również na tych stronach.

Chociaż wspaniale byłoby wskoczyć do Helldivers z całą załogą przypadkowych graczy, całkowicie akceptowalne jest przyzwyczajenie się do świata podczas gramg Samotnie. Upewnij się, że uważnie śledzisz sekcję Helldivers 2 poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i stać się najlepszym żołnierzem, jakim możesz być.