Rozwiązanie problemu: Brak nagród po ukończeniu misji Helldivers 2

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów Helldivers 2, oprócz Super Freedom, eksplozji, sloganów i mas robaków rojących się na twojej pozycji, jest zdobywanie nagród, które odblokowują elementy kosmetyczne i potężniejszą broń. Oto, jak naprawić błąd polegający na braku nagród w Helldivers 2 po misjach, abyś mógł znów poczuć ten dreszczyk emocji!

Jak rozwiązać błąd braku nagród po misjach w Helldivers 2

Aby skutecznie naprawić błąd uniemożliwiający otrzymanie nagród po ukończeniu misji w grze Helldivers 2, najlepszą opcją jest poczekanie. To znany błąd, nad którym studio aktywnie pracuje. Jest to często spowodowane niestabilnością serwera między klientem a hostem i wynika ze zbyt wielu połączeń w danym momencie.

Jeśli jednak nie chcesz czekać, najlepszą opcją jest całkowite zamknięcie Helldivers 2, łącznie ze wszystkimi procesami działającymi w tle, a następnie ponowne uruchomienie gry. Musisz upewnić się, że za kulisami nie działają żadne elementy związane z grą, łącznie z oprogramowaniem zapobiegającym oszustwom. Otwórz Menedżera zadań i sprawdź, a następnie uruchom ponownie!

To powiedziawszy, wszelkie nagrody, które zdobędziesz podczas gry z tym błędem, będą kumulowane w tle, a każdą nagrodę nadal będziesz otrzymywać po ponownym połączeniu serwerów. Zgadza się; jeśli zdobędziesz dziesięć medali, nadal otrzymasz wszystkie dziesięć, gdy wszystko wróci do normy!

Co powoduje błąd braku nagród po misjach?

Obecnie przyczyną coraz częstszego błędu „brak nagród po misjach” w grze Helldivers 2 jest przeciążenie serwera. Dziesiątki tysięcy graczy cieszy się grą na platformie Steam, a jeszcze więcej na PlayStation 5, a deweloper Arrowhead Game Studios desperacko pracuje nad wydaniem poprawek błędów i poprawą stabilności serwera.

Dyrektor kreatywny, Johan Pilestedt, wyjaśnił problem, mówiąc, że jest to „spowodowane dużym ruchem na serwerach, przez co nagrody nie są poprawnie śledzone na naszych serwerach”.

Od tego czasu opublikowali trzy poprawki, ale problem nadal występuje u wielu osób, chociaż jest ich znacznie mniej niż wcześniej.