Rozszerzenie DLC Hogwarts Legacy zostało okrzyknięte przez fanów „przerażającym”.

Wszyscy są skupieni Palworld w tej chwili, ale robiąc to, śpią na tym, jak niesamowite i przerażające Dziedzictwo Hogwartu ekspansja jest. Właśnie po to tu jesteśmy, aby mieć pewność, że nie przegapisz tego przerażającego doświadczenia.

Niektórzy gracze będą już grać w to DLC, ponieważ gracze PlayStation uzyskali do niego dostęp w zeszłym roku; była to nieuczciwa przewaga, o której gracze PS doskonale wiedzą. Dobrze, że Dziedzictwo Hogwartu DLC w końcu trafia na inne platformy, a dotychczasowe wyniki sprawiają, że nucimy z nerwowej energii, przygotowując się na Nawiedzony sklep w Hogsmeade.

Nikt nie musi wspominać o szczegółach, abyśmy byli gotowi i czekali na Dziedzictwo Hogwartu strachy, ale czytając reakcję fanów, jeszcze bardziej pragniemy odkryć, co dzieje się nocą w Hogsmeade. „Właśnie skończyłem misję z nawiedzonym sklepem i cholera, było świetnie!” pochwalił OP.

Dla każdego, kto nie chce konkretnych szczegółów, przestań czytać teraz, tak jak robi to OP ujawnić pewne informacje.

„Niesamowite wykorzystanie zabawy, wyjątkowej rozgrywki i poziomów oraz naprawdę nieoczekiwana, przerażająca misja i walka z bossem z tą dziewką, która sprzedała mi sklep, była cholernie zła. Niesamowita gra, chociaż widzę, że nie jest dostępna na Xbox, Bóg jeden wie, dlaczego nie.

Jeśli masz wątpliwości, czy to DLC Cię przestraszy, pozwól temu jednemu graczowi zakończyć sprawę raz na zawsze: „Zacząłem to późno w nocy, miałem zamiar iść do łóżka, ale pomyślałem, że to będzie szybkie rzecz… godziny później i skamieniały w końcu to skończyłem, lol.

Być może grając w to rozszerzenie, fani nawołują do remake’u Dziedzictwo Hogwartu w końcu przestanę nazywać to „niedokończoną grą”. Nie będziemy jednak wstrzymywać oddechu… chyba, że ​​okropności Hogsmeade zmuszą nas, jak niektórych Do świtu-posunięcie w stylu.

Powodzenia wszystkim, którzy w końcu zdołają stawić czoła duchom DLC – macie to!