Rozgrywka z Future Warfare pojawia się w sieci

W sieci pojawił się materiał z rozgrywki z anulowanej gry Call Of Duty i wygląda całkiem nieźle.

Seria Call Of Duty jest obecnie wszechobecna. Z każdą nową wersją gra przeskakuje od przeszłych wojen do współczesnych konfliktów i futurystycznych apokalips, z różnym stopniem sukcesu. Najnowszy wpis, Call Of Duty: Modern Warfare 3 całkowicie zbombardowany, a wielu fanów nazwało to żartem i stwierdziło, że jest to zawyżone DLC, a nie samodzielne wydanie.

Miłą niespodzianką było jednak to, że fani mogli rzucić okiem na coś, co mogło być nową grą Call Of Duty sprzed kilku lat, podobno zatytułowaną Call Of Duty: Future Warfare.

Materiał filmowy pierwszej misji gry udostępniono na Twitterze i prowadzi ona graczy przez strzelaninę na Księżycu, a nie w takim środowisku, w jakim chciałbyś zostać trafiony zabłąkaną kulą, chociaż przypuszczam, że i tak byś tego nie chciał.

Tak czy inaczej, rozgrywka wygląda całkiem przyzwoicie i uważa się, że projekt był w fazie rozwoju jako kontynuacja Call Of Duty: Infinite Warfarejeden z najbardziej kontrowersyjnych tytułów w dotychczasowej historii, który pobił rekordy w kategorii najbardziej nielubianego zwiastuna w serwisie YouTube.

Fani byli mile zaskoczeni, a potem rozczarowani, że ten projekt niestety nigdy nie ujrzy światła dziennego. Jeden z nich stwierdził, że wyglądało to „naprawdę fajnie” i „szkoda, że ​​został odwołany”.

Inny był zaskoczony szczegółowością materiału filmowego i stwierdził, że to „dziwne”, że gra, która pozornie była na zaawansowanym etapie rozwoju, została wyrzucona na złom. Na koniec jeden z fanów wyraził to najlepiej, mówiąc: „Spójrzcie, co nam zabrano”.

Patrząc w przyszłość, nowa gra Call Of Duty ma zostać wydana jeszcze w tym roku, choć to, jak będzie się nazywać lub jak będzie wyglądać, pozostaje tajemnicą w momencie pisania tego tekstu. Zwykle gry Call Of Duty są ujawniane latem i wydawane pod koniec roku, więc mamy kilka miesięcy na poczekanie, zanim zobaczymy, co szykuje dla nas Activision.