Rockstar’s Midnight Club 2 właśnie otrzymał wspaniały remaster

Kiedy mówię Rockstar Games, twoja myśl może odpłynąć do serii Grand Theft Auto i Red Dead Redemption – a może nawet kultowego klasyka Zastraszać. Czy komuś przyszedł na myśl Midnight Club?

Midnight Club to gra wyścigowa w stylu arcade stworzona przez Rockstar i chociaż marka mogła od tego czasu odejść w zapomnienie, była podstawową grą dla wielu graczy z XXI wieku. Trudno jest wskazać zdecydowanie najlepszą pozycję w serii. Klub Północy: Los Angeles pochwalił się mnóstwem treści, w tym dynamicznymi efektami pogodowymi i 24-godzinnym cyklem dnia i nocy Midnight Club 3: wydanie dubowe zasługuje na pochwałę za zabawę związaną z podróżowaniem po całym świecie i personalizację samochodu. Ja osobiście mam do nich słabość Klub Północy 2 i jego zajebista ścieżka dźwiękowa. Jeśli i Ty czujesz to samo, być może zechcesz sprawdzić ten wspaniały remaster dla fanów.

Jak zgłoszone autorstwa DSOGaming, ten projekt remasteru jest dziełem YouTubera i moddera Hemry81. O projekcie napisał: „Witamy w świecie Klub Północy II Remiks RTX! W tej wersji demonstracyjnej rozgrywki prezentujemy najnowsze aktualizacje moda, w tym ulepszone tekstury asfaltu i oszałamiające efekty świetlne. Poczuj wciągający realizm, gdy reflektory samochodu oświetlają scenę, ożywiając ulice miasta. Bądź na bieżąco, wkrótce pojawi się więcej ekscytujących aktualizacji! Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży Klub Północy II na nowy poziom dzięki RTX-Remix.”

Wspaniałe w tym projekcie jest to, że nie trzeba po prostu patrzeć z zachwytem. Możesz pobrać plik A wersja beta i wypróbuj sam. Czas zanurzyć się w nostalgii, choć w nowoczesnym wydaniu. Poniżej możecie zobaczyć wersję beta w akcji.

Chociaż ten remaster już wygląda fantastycznie, nadal trwają prace nad nim, więc spodziewajcie się kilku wybojów na drodze – przepraszam za grę słów. Biorąc to pod uwagę, zanurzenie się w starym ulubieńcu to prawdziwa przyjemność.