Resident Evil 9 pojawił się w sieci wraz z bardziej klasycznymi remake’ami

Nie będzie to zaskoczeniem dla fanów serii, ale w pewnym momencie prawdopodobnie tak się stanie Resident Evil 9kontynuacja wersji z 2021 r Wioska mieszkaniowa zła. Niektórych może jednak zaskoczyć fakt, że podobno w przygotowaniu jest pięć gier z niezwykle popularnej serii survival horrorów firmy Capcom.

Ostatnią grą wydaną przez firmę Capcom była gra Resident Evil 4 remake 2023. Oprócz sukcesu opowiadanych nowych historii, takich jak Resident Evil 7 I Wioska mieszkaniowa złafanom podobały się przeróbki, które rozpoczęły się od klasyka Nintendo GameCube z 2002 roku.

Jak zgłoszone przez Eurogamer (przez Reddit), branżowy przeciekacz Dusk Golem uważa, że ​​fani Resident Evil mają na co czekać w najbliższej przyszłości. Sugeruje to Dusk Golem Resident Evil 9 ukaże się pomiędzy 2026 a 2027 rokiem. Fani będą mieć nadzieję, że jedna z pięciu gier będzie remake’iem, o którym głośno było Kodeks Resident Evil: Veronica. Może to być również bezpieczny zakład Rewelacje Resident Evil 3 może to być kolejna gra w przygotowaniu, jeśli mam zgadywać.

Na forum Reddit fani spekulują również, że oryginalna gra z serii doczeka się kolejnego remake’u. Jasne, remake z 2002 roku nadal radzi sobie dobrze, zwłaszcza gdy odtwarza się jego remaster, ale mimo wszystko jest to intrygująca perspektywa tego, co Capcom mógłby osiągnąć z tym klasykiem przy użyciu silnika RE Engine. Fani również nie mogli się doczekać Epidemia Resident Evil do przerobienia i poza serią, Kryzys Dino jest stałym i popularnym wyborem wśród społeczności.

W tej chwili wszystkie plotki powinniśmy traktować z przymrużeniem oka, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej. Biorąc to pod uwagę, przy odrobinie szczęścia Capcom może ogłosić w tym roku co najmniej jedną grę Resident Evil. Jak mówią, uważaj na tę przestrzeń.

W najbliższej przyszłości Resident Evil 4 remake i tyle Oddzielne drogi DLC są już dostępne na PC, PlayStation, Xbox i kompatybilnych urządzeniach Apple.