Remaster gry Underground 2 4K i 60 klatek na sekundę to wszystko, czego chcieliśmy

Kiedy gracze odkrywają klasykę, trzymają się jej jak urazy powstałej w szkole średniej. Nic na to nie poradzimy – kiedy już nawiążemy to połączenie, nie możemy zignorować wspomnień, jakie przywołuje po latach.

Need for Speed ​​Underground 2 pomimo swojego wieku nadal uważana jest za „najlepszą grę”, więc wyobraźcie sobie nasze zdziwienie, gdy odkryliśmy grywalny remaster, który daje nam wszystko, czego kiedykolwiek chcieliśmy.

Nie tylko zapewnia grze bardzo potrzebną poprawę grafiki teraz, gdy jesteśmy 20 lat starsi i mądrzejsi, ale jest to także mod, w który możesz zagrać samodzielnie, zamiast po prostu zmuszać się do wpatrywania się w piękny ray tracing.

pod tytulem Potrzeba prędkości: Underground 2 Remiks, ta aktualizacja podniesie poziom adrenaliny i to nie tylko dlatego, że prędkościomierz osiąga niebezpieczną prędkość. Ten mod jest wciąż w fazie rozwoju, co oznacza, że ​​poprawki w jego kodzie zostaną wprowadzone, gdy moderzy odpowiedzialni za ten remaster w 60 klatkach na sekundę dopracują swój projekt.

„Podoba mi się to, jak bardzo to poprawia. RTX sprawia, że ​​stare gry wyglądają tak, jak je widzimy w naszych wspomnieniach, a nie jak rozmyte i postrzępione piksele, jak zawsze” – powiedział jeden z zachwyconych fanów. Inny gracz podzielił się swoim podekscytowaniem po pobraniu moda na jazdę próbną.

Chociaż ten mod jest wspaniałym odkryciem dla fanów Need For Speed, nie jest to to samo, co otrzymanie oficjalnego remasteru gry, o co fandom wciąż walczy. Niewiele gier wyścigowych osiągnęło błyskawiczną prędkość ukochanego klasyka, dlatego tak wielu chce, aby został przywrócony do życia, aby każdy mógł wziąć udział w tej zabawie.

Jeśli możesz i chcesz pobrać ten mod, aby go wypróbować, możesz to zrobić odwiedzając stronę ta strona. Pamiętaj, że mod jest wciąż w fazie rozwoju, więc mogą pojawić się problemy, zanim zostanie udoskonalony.