Remaster Bloodborne był kiedyś w przygotowaniu, według poufnych informacji wyniszczający nas wszystkich

Przenoszony przez krew to jedna z najlepszych gier w bibliotece FromSoftware, co mówi coś, biorąc pod uwagę imponującą gamę klasycznych tytułów.

Przenoszony przez krew została wydana w 2015 roku wyłącznie na PlayStation 4. Tak, ta ukochana gotycka gra akcji firmy FromSoftware została wydana prawie dziewięć lat temu i od kilku lat fani domagali się wersji na PC i PlayStation 5.

„Łowca budzi się na dotkniętych zarazą ziemiach Yharnam, gdzie mieszkańcy ulegli kapturowi bestii, próbując poznać prawdę i dowiedzieć się, jak położyć kres pladze, nie wiedząc o prawdziwej grozy czyhającej w mieście” – czytamy w streszczeniu książki Przenoszony przez krew.

Plotki o Przenoszony przez krew o remasteringu na PC i PlayStation 5 krążą już od jakiegoś czasu, ale wydaje się, że nie jesteśmy bliżej tego, aby kiedykolwiek to miało nastąpić, nie mówiąc już o zdobyciu Krwawe 2. Nawet grając w wersję na PS4 na PlayStation 5, gra działa tylko w 30 klatkach na sekundę. Co więcej, fani tak bardzo pragną kontynuacji, że została stworzona przez fanów Krwawe 2 został stworzony przy użyciu Unreal Engine 5, a rezultaty były boleśnie piękne.

Brak urzędnika Przenoszony przez krew remaster jest jeszcze bardziej zaskakujący, jeśli wziąć pod uwagę, że FromSoftware zremasterowało co najmniej dwie gry ze swojego wcześniejszego katalogu, w tym Mroczne dusze I Dark Souls II oba zostały wydane na PlayStation 4 i inne platformy. Dlaczego więc tego nie zrobił? Przenoszony przez krew został potraktowany w ten sam sposób, zwłaszcza gdy fani tak bardzo pragną jego wydania, możemy tylko spekulować.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy pragną urzędnika Przenoszony przez krew remaster, to mamy złe wieści. Poparcie twierdzeń popularnego moddera FromSoftware i YouTubera Lance’a McDonalda, dziennikarza gier wideo i byłego redaktora Game Informer Imrana Khana potwierdzony do użytkowników na forum Resetera (Dzięki Reddit), że a Przenoszony przez krew remaster był w pewnym momencie w przygotowaniu na PC i PlayStation 5.

W tym momencie czuję, że równie dobrze możemy zrezygnować z Przenoszony przez krew remaster, ale część mnie nadal uważa, że ​​jest niewielka szansa. Tak czy inaczej, niezależnie od tego, czy jest to remaster, remake, czy prosta łatka na PS5, z pewnością jest to sposób zarówno dla FromSoftware, jak i Sony Interactive Entertainment na drukowanie pieniędzy, prawda?

Przenoszony przez krew jest już dostępny na PlayStation 4 i jest wstecznie kompatybilny przynajmniej z PlayStation 5.