Remake Skyrim Unreal Engine 5 jest tak oszałamiający, że mam ochotę płakać

Zgadnij, czego potrzebujemy teraz na świecie? Tak, masz rację! Potrzebujemy kolejnej wersji The Elder Scrolls V: Skyrim. Poważnie, po prostu sprawdź ten oszałamiający remake opisany w tym artykule, aby dowiedzieć się dlaczego.

Wiemy, że to już trochę mem, biorąc pod uwagę ciągły napływ wydań fantasy RPG firmy Bethesda przez pokolenia, ale są powody, dla których fani nie mają dość Skyrima. Zacznijmy od tego, że jest to fantastyczna gra, która wytrzymuje próbę czasu i ma prawdopodobnie najbardziej prężną społeczność modderską niż jakakolwiek inna istniejąca gra wideo.

Ostatnie Skyrima wydanie było z Edycja Rocznicowa w 2021 roku swego rodzaju lekki remaster na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeszcze lepiej, Specjalna edycja w 2016 roku wprowadził modyfikacje na PlayStation i Xbox, coś typowo kojarzonego z PC.

Krążyły pogłoski, że The Elder Scrolls IV: Zapomnienie otrzyma oficjalny remake, coś, co z pewnością powitają legiony fanów Bethesdy. Jednak pomimo tak wielu wydań jest to mało prawdopodobne Skyrima w najbliższym czasie otrzymamy oficjalny remake, choć bardzo chcielibyśmy go zobaczyć. Biorąc to pod uwagę, fan wziął sprawy w swoje ręce i to Skyrima remake oparty na Unreal Engine 5 wygląda tak dobrze, że chce mi się płakać.Remake, o którym mowa, został stworzony przez Leo Torresę, a wideo przedstawiające krajobraz Markarth, w tym coś, co wygląda na Skok Barda, ogląda się z przyjemnością. W rzeczywistości jest ich kilka Skyrima przerobić filmy na kanale w tym Blackreach, Winterhold i Whiterun, żeby wymienić tylko kilka. Film z remake’iem Markartha w pełni wykorzystuje silnik Unreal Engine 5 na karcie NVIDIA GeForce RTX, technologię Global Illumination, odbicia oparte na ray tracingu, niestandardowe zasoby i nie tylko.

Niestety, ten remake nigdy nie zostanie udostępniony publicznie, co wiąże się z ryzykiem narażenia się na gniew warstw Bethesdy. Nam, zwykłym śmiertelnikom, będziemy musieli się z tym pogodzić Skyrima na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.