Remake Silent Hill 2 doczekał się pierwszych ujawnień rozgrywki

Podczas wydarzenia State Of Play organizowanego przez PlayStation zaprezentowano nowy gameplay z remake’u Silent Hill 2.

State Of Play podaje nam wszystkie szczegóły dotyczące kilku nadchodzących wydań na PlayStation, w tym niespodziewaną zapowiedź kolejnej gry Silent Hill, a także wyczekiwanego Silent Hill 2, a jeśli rozgrywka będzie cokolwiek zaskakująca, fanów czeka horror przeżyć jak nigdy dotąd.

Nowa rozgrywka przeniosła nas z powrotem do tego strasznego miasta, które wszyscy znamy i kochamy (lub nienawidzimy), i pozwoliła nam dogłębnie przyjrzeć się nowym horrorom, które czekają na nas po powrocie. Widzieliśmy głównego bohatera Jamesa Sunderlanda skradającego się po zrujnowanych miejscach i walczącego z potworami dowolną bronią, jaką tylko mógł znaleźć.

Zapowiada się przerażająco dobrze i jest dokładnie tym, na co czekali fani serii. Najstraszniejsze jest to, jak mrocznie wszystko wygląda. Z pewnością wystawi to na próbę determinację nawet najbardziej doświadczonych weteranów gier grozy.

Remake Silent Hill 2 ukaże się wyłącznie na PlayStation 5 jeszcze w tym roku, choć nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.