Remake God of War Unreal Engine 5 zdumiewa fanów

Często nazywamy gry wideo kultowymi, czasami zbyt łatwo, przez co słowo to traci część swojego znaczenia. Jednak jeśli chodzi o serię God of War, jest ona ikoniczna pod każdym względem.

Chociaż wielu graczy zobaczy God of War i pomyśli o nim Ragnarökta gra nie istniałaby bez wielkości, jaką jest oryginał Bóg wojny. Oryginalna trylogia cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że pogłoski o powstaniu remake’u na PS5 wprawiły fanów w szaleństwo, mając nadzieję, że to prawda.

Na szczęście dla nas, jeśli ta poufna informacja okaże się niczym więcej niż pobożnym życzeniem, mamy do czynienia z fanem Bóg wojny Remake Unreal Engine 5, abyśmy mogli go podziwiać i podziwiać. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że fandom był zachwycony tym, jak wspaniale wygląda ta modernizacja, a Kratos dumnie dumnie prezentuje swoją odzyskaną młodość.

„To najlepiej wygląda Kratos od lat” – stwierdził jeden z fanów po obejrzeniu filmu TeaserPlay i choć zgadzamy się, że wygląda niesamowicie, nie ignorujmy szorstkiego uroku brodatego Kratosa. Mówiąc o swoich późniejszych występach, jeden z graczy odważnie stwierdził: „Grafika jest o wiele lepsza niż Bóg wojny Ragnarök.”

Nie jesteśmy pewni, czy posunęlibyśmy się tak daleko, jednak zgadzamy się, że ten remake wygląda dokładnie tak, jak chcielibyśmy zobaczyć, gdyby plotki o remasterze PlayStation okazały się prawdziwe. W końcu historie z trzech gier OG są „niezrównane”, co sprawia, że ​​każdy powrót, oficjalny lub stworzony przez fanów, jest niezwykle ekscytujący.

Chociaż to, co widzieliśmy, sprawiało, że ręce nam drżały, chcąc grać dla siebie, ten remake jest niestety niczym więcej niż pokazem tego, co jest możliwe. Choć może to być rozczarowujące, możemy żyć nadzieją, że pewnego dnia te pokazy staną się grywalną rzeczywistością, czy to dzięki wysiłkom fandomu, czy dzięki Sony.