Remake Assassin’s Creed 3 na Unreal Engine 5 to coś pięknego

Kiedy pytam ludzi, jaka jest ich ulubiona gra Assassin’s Creed, zwykle otrzymuję te same odpowiedzi:

  • Assassin’s Creed II!”
  • Assassin’s Creed IV: Czarna flaga!
  • „Jak, do cholery, dostałeś się do mojego domu? Sprawiasz, że moje dzieci czują się niekomfortowo”.
  • „Początki Assassin’s Creed!”

Nikt nigdy nie okazuje miłości Assassin’s Creed III, a to cholerna szkoda. Wielu fanów zgadza się, że główny bohater gry, Connor Kenway, powinien już otrzymać kontynuację. Oczywiście biorąc pod uwagę zbiorowe wzruszenie ramionami Assassin’s Creed III jest witany przez większość, jest mało prawdopodobne, aby to kiedykolwiek miało miejsce.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​są tacy, którzy nie chcą zrezygnować z biednego starego Connora i niestrudzenie pracują, aby okazać mu szacunek, na jaki zasługuje. Weź udział w oszałamiającym remake’u gry Unreal Engine 5 Assassin’s Creed III co wywołało absolutną burzę wśród fanów.

Film z Zremasterowane gryco możecie zobaczyć poniżej, to oszałamiający wysiłek, który odważa się wyobrazić sobie remake kontynuacji z 2012 roku na nowoczesnym sprzęcie.

„Pięknie” – zachwycił się jeden z fanów w komentarzach. „Wreszcie Connorowi uznanie, miłość i szacunek, na które zasłużyłeś po tak długim czasie”.

Nieważne, jak fajnie byłoby zobaczyć grę z 2012 roku, która będzie remake’iem gry z 2012 roku na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series Assassin’s Creed IV: Czarna flaga podobno jest obecnie w fazie rozwoju… Nie liczyłbym więc na spotkanie z urzędnikiem Assassin’s Creed III przerobić w najbliższym czasie.

W międzyczasie Ubisoft ma wielkie plany dotyczące Assassin’s Creed, które obejmują długo oczekiwaną podróż do Japonii. Czerwony Assassin’s Creed ma zadebiutować w tym roku, choć ostatnie raporty sugerują, że premiera może nastąpić na początku 2025 r. Tak czy inaczej, nie możemy się doczekać, kiedy zanurzymy się w zupełnie nową przygodę Assassin’s Creed w otwartym świecie, zwłaszcza w scenerii, którą stworzyliśmy czekał tak długo, żeby zobaczyć.