Red Dead Redemption 2 oficjalnie staje się siódmą najlepiej sprzedającą się grą wideo wszechczasów

Gwiazda Rockstar Games Red Dead Redemption 2 właśnie przekroczyła kolejny ważny kamień milowy w sprzedaży, stając się siódmą najlepiej sprzedającą się grą wideo wszechczasów.

Przez te wszystkie lata i red Dead Redemption 2 wciąż zachwyca fanów, zarówno starych, jak i nowych. Nie jest tajemnicą, że zawiera jeden z najbardziej szczegółowych otwartych światów, jakie kiedykolwiek spotkaliśmy. Mając to na uwadze, nic dziwnego, że prawie sześć lat później niektórzy gracze wciąż natrafiają na imponujące ukryte szczegóły. Jeśli jesteś graczem na PC, możesz zwiększyć swoje wrażenia dzięki fantastycznym modom, w tym modyfikacjom, które znacznie rozszerzają mapę, zapewniając dostęp do obszarów poza jej granicami. Jednak tak naprawdę wszystkim nam zależy Red Dead Redemption 3. Cóż, patrząc na te dane dotyczące sprzedaży, Rockstar Games z pewnością rozważa taką możliwość.

Podczas wczorajszej rozmowy telefonicznej dotyczącej wyników Take-Two ujawniono, że Red Dead Redemption 2 od chwili premiery rozeszło się na całym świecie w ponad 61 milionach egzemplarzy. Siedzi z tyłu Mario Kart 8 / Deluxe z nieco ponad 69 milionami sprzedaży, podczas gdy PUBG: Pola bitew zajmuje piąte miejsce z 75 milionami sprzedaży. Czwarte miejsce zajmuje Sporty Wii z ponad 82 milionami sprzedaży. EA Tetrisa następnie ma 100 milionów, po czym następuje Grand Theft Auto V z 195 milionami i Minecrafta z 300 milionami.

Podróżując w kolejności malejącej, aby zamknąć pierwszą dziesiątkę, ósme miejsce zajmuje Super Mario Bros z 58 milionami sprzedaży, Overwatch, Człowiek: UpadekI Wiedźmin 3: Dziki Gon następnie uplasuj się na dziewiątym miejscu z 50 milionami sprzedaży (w roku 1989). Tetrisa zajmuje dziesiąte miejsce z przesuniętymi 48 milionami jednostek.

Ciekawie będzie zobaczyć, co stanie się z tą listą po uruchomieniu GTA VI Następny rok. Jeśli chodzi o najnowsze dodatki, w 2022 r Pokémon Scarlet i Violet znalazła się na czołowych miejscach bestsellerów z nieco ponad 24 milionami sprzedanych egzemplarzy, podobnie jak w 2023 r. Dziedzictwo Hogwartu. Myślę, że w miarę upływu miesięcy liczba ta będzie rosła nieco wyżej, szczególnie jeśli pojawią się nowe aktualizacje i DLC.