Ratowanie zespołów naukowych w Helldivers 2: przewodnik krok po kroku

Kadecie, czy jesteś gotowy zmierzyć się z jedną z najbardziej wstrząsających misji dla Super Earth? Nauka ratowania zespołów naukowych w grze Helldivers 2 okazuje się większym wyzwaniem i nasuwa pytanie, czy są oni warci twojego poświęcenia.

Jak uratować zespół naukowy w Helldivers 2

Załóżmy, że wydawało Ci się, że przetrwanie w pojedynkę z Automatonami lub nawet z grupą doświadczonych Helldiversów będzie wystarczającym wyzwaniem. W takim przypadku dodaj cel, jakim jest uratowanie zespołu naukowego, i odkryj, jak trudne mogą być sprawy. Po pierwsze, aby uratować zespół naukowy w Helldivers 2, będziesz potrzebować całego czteroosobowego oddziału, ponieważ będziesz atakowany ze wszystkich stron. Po drugie, musisz wybrać odpowiednie wyposażenie i strategie dla danego zadania.

Twoim celem w tej misji jest powstrzymanie wrogich Automatonów, gdy dotrą do strefy. Ścigają zespół nauk humanistycznych, a twoim zadaniem jest zapobieganie krzywdom, jakie mogą przydarzyć się cywilom. Kilka wieżyczek i min na obwodzie bardzo się przyda. Jednak w większości przypadków będziesz polegać przede wszystkim na swoich Helldiversach, więc rozważ ustawienie różnych pól ostrzału w okręgu wokół celu.

W tej misji wszystko zależy od ciebie. Zanim wezwiesz cywili, musisz oczyścić gorącą strefę. Jeśli zauważysz, że fala się kończy, zadzwoń do zespołu naukowego. Będą uciekać od różnych struktur w okolicy w stronę dużej centralnej budowli i musisz ich chronić przez całą drogę. Łatwiej powiedzieć niż zrobić i łatwiej jest to zrobić, gdy zespół pracuje razem.

Najlepsze wyposażenie i strategie ratowania zespołów naukowych w Helldivers 2

Jeśli chodzi o wyposażenie, polecam zabrać ze sobą potężną strzelbę, np Łamacz SG-225lub natychmiastowe upuszczenie Strategia karabinu maszynowego i kołysanie ciężką bronią przez cały czas trwania tej misji.

Jeśli nie podoba Ci się większość karabinu maszynowego, użyj Rosły. Chcesz szybkostrzelnej broni z dużą ilością amunicji w mgnieniu oka.

Jeśli chodzi o Stratgems, powinieneś użyć:

  • Orbitalna zapora Gatlinga
  • Bieg Orła Strafingowego
  • Gatling Sentry
  • Strażnik karabinu maszynowego
  • Pies obronny

Te strategie łączą dużą siłę ognia, aby pokonać hordę Automatonów, oferując jednocześnie kilka środków obronnych na wypadek szybkiego zajęcia Twojej pozycji. To powiedziawszy, uważaj na wybuchowe strategie. Całkiem możliwe jest samodzielne wyeliminowanie zespołu naukowego.