Ranking: Jak znaleźć najlepszych kumpli do grania w Palworld

Jeśli nie masz zamiaru chwycić za siekierę i walnąć dla siebie stale rosnących drzew Palworld, musisz znaleźć stały zapas drewna, co oznacza zaangażowanie w to ciężko pracujących znajomych. Oto najlepsi kumple do grania w Palworld!

Najlepsi kumple do grania w Palworld

We wczesnej fazie gry, gdy desperacko potrzebujesz drewna do rzemiosła i budowy, pomocny okaże się prawie każdy Kumpel z umiejętnością Tarcica. Często Eikthyrdeer zajmuje się moimi zadaniami Lumbering przez dłuższy czas, ale nie wahaj się przypisać Tanzee lub Lifmunkowi, obaj mają poziom Lumbering 1.

Jeśli chcesz zoptymalizować Lumbering w Palworld, oto lista rankingowa, na którą powinieneś strzelać podczas swojej rozgrywki:

Kumpel Niezdarny Szczebel
Wumpo Poziom 3 S
Bushi Poziom 3 S
Warsekt Poziom 2 A
Eiktyrd Poziom 2 A
Goriat Poziom 2 A
Reindrix Poziom 2 A
Dinosom Poziom 2 A
Lifmunk Poziom 1 B
Tanzee Poziom 1 B
Cawgnito Poziom 1 B

Twoi kumple z poziomu B, w tym Lifmunk, TanzeeI Cawgnito, dobrze sprawdzają się jako Lumbering Pals we wczesnej fazie gry. Łatwo je wyśledzić i złapać, więc możesz zdobyć dwa lub trzy i przypisać je do ciągłego wypompowywania drewna.

Jednak w miarę zagłębiania się w grę, zdobywania kolejnych poziomów i rozbudowy bazy, będziesz potrzebować coraz większej ilości drewna, które będzie szybko przybywać. Następnie zalecam przyspieszenie gry i natychmiastowe przejście do poziomu B i poziomu S, niezależnie od tego, jakich Palców znajdziesz w którymkolwiek z nich, aby poprawić produkcję zasobów.

Ponownie, Eikthyrdeer jest łatwy do złapania w strefie startowej i jest wyposażony w Lumbering Level 2!

Jak zbierać drewno

Najlepszym sposobem na pozyskanie drewna w Palworld jest ułożenie Strona logowania w granicach swojego obozu. Tam Kumpel z Tarcicą będzie stale pracował nad produkcją surowca. Prawdopodobnie będziesz chciał umieścić Kikut i topórodblokowywany w dalszej części gry za pośrednictwem drzewa technologicznego, aby przyspieszyć pracę w miejscu rejestrowania.

Jeśli jednak nie masz jeszcze odblokowanego Miejsca Rejestracji, każdy Kumpel z Tarcicą automatycznie rozpocznie wycinanie pobliskich drzew w zasięgu. Bez względu na wszystko, będziesz miał drewno napływające do twojej bazy.