Ranking: Jak znaleźć najlepszych kumpli do chłodzenia w Palworld

Chociaż elementy przetrwania w grze są stosunkowo lekkie, Palworld nadal wymaga od czasu do czasu jedzenia, aby zachować energię na przygody. Aby żywność była świeża, musisz ją chłodzić, więc oto najlepsi przyjaciele do chłodzenia w Palworld!

Najlepsi kumple do chłodzenia w Twojej bazie w Palworld

Jeśli chodzi o najlepszych kumpli do chłodzenia w Palworld, ważne jest, aby pamiętać, że tylko kumple typu lodowego mogą poradzić sobie z tą przydatnością do pracy. Nie znajdziesz innych Palsów z chłodzeniem.

Kumpel Chłodzenie Szczebel
Mroźny ogier Poziom chłodzenia 4 S
Cryolinx Poziom chłodzenia 3 A
Lodowy Kingpaca Poziom chłodzenia 3 A
Penkinga Poziom chłodzenia 2 B
Sweep Poziom chłodzenia 2 B
Kryształ Vanwyrma Poziom chłodzenia 2 B
Wumpo Poziom chłodzenia 2 B
Pengullet Poziom chłodzenia 1 C
Swee Poziom chłodzenia 1 C
Chillet Poziom chłodzenia 1 C

Na początku, szczególnie w strefie początkowej gry i w jej pobliżu, Plateau of Beginnings, znajdziesz mnóstwo Pengullet który poradzi sobie z zadaniami chłodzenia w bazie. Ostatecznie jednak będziesz chciał ulepszyć, a w miarę postępów w krainie znajdziesz Palsów z innych poziomów, którzy na dobre zastąpią Pengulleta.

Przedmioty wymagające chłodzenia

W grze jest tylko niewielka liczba przedmiotów/budynków wymagających chłodzenia, w tym:

  • Lodówka przenośna
  • Chłodnica
  • Chłodnica elektryczna
  • Lodówka
  • Bałwan

Bez chłodzenia te elementy nie działają. Nie otrzymasz korzyści, jakie oferują w postaci konserwacji żywności.

Dlaczego Bałwan? Będziesz chciał zbudować bałwana gdzieś w pobliżu lodówek lub lodówek, ponieważ zwiększa to wydajność chłodzenia.

Czy możesz ręcznie chłodzić w Palworld?

Niestety nie. Nie możesz ręcznie chłodzić przedmiotów w Palworld; tylko kumple typu lodowego mogą poradzić sobie z tą przydatnością do pracy. Jest to niefortunne, zwłaszcza we wczesnej fazie gry, ponieważ spędzisz mnóstwo czasu na żerowaniu na dobre i polowaniu na kumpli w poszukiwaniu mięsa. Bez wątpienia pomogłoby to zapewnić dłuższą świeżość żywności dzięki funkcji chłodzenia.