Ranking: Jak poprawić nośność w Palworld dla wszystkich znajomych

Od skał i kamieni, przez Pal Spheres, aż po nadmiar Pieczonych Jagód – potrzebujesz dużej nośności, aby poradzić sobie z niezliczonymi przedmiotami zapełniającymi Twój ekwipunek w Palworld. Mała pomoc może bardzo pomóc, więc oto wszyscy Pals, którzy poprawiają nośność w Palworld!

Każdy kumpel, który zwiększa Twoją nośność w Palworld

Chociaż niefortunnie jest, że nie możesz stworzyć kopii zapasowej ani torby, możesz zwiększyć całkowitą nośność za każdym razem, gdy awansujesz. Mamy na ten temat pełny przewodnik, ale jeśli chcesz znacząco zwiększyć swoją nośność, zabranie ze sobą odpowiednich kumpli ogromnie pomoże!

Kumpel Nośność Umiejętność partnera
Cattiva +50 Pomocnik kota (Zwiększa nieznacznie maksymalny udźwig, gdy Cattiva jest w drużynie)
Lunaris +80 Antygrawitacja (Zwiększa maksymalny udźwig o umiarkowaną wartość, gdy Lunaris jest w drużynie)
Broncherry +100 Nadmiernie czuły (Znacznie zwiększa maksymalny udźwig, gdy Broncherry jest w drużynie. Umożliwia dosiadanie Broncherry)
Woda Broncherry +100 Nadmiernie czuły (Znacznie zwiększa maksymalny udźwig, gdy Broncherry jest w drużynie. Umożliwia dosiadanie Broncherry)
Kingpaca +100 Król mięśni (Zwiększa maksymalne udźwig o znaczną ilość, gdy Kingpaca jest w drużynie)
Lodowy Kingpaca +100 Król mięśni (Zwiększa maksymalne udźwig o znaczną ilość, gdy Kingpaca jest w drużynie)
Wumpo +120 Strażnik Śnieżnej Góry (Znacznie zwiększa maksymalny udźwig, gdy Wumpo jest w drużynie)
Wumpo Botan +120 Strażnik Trawiastych Pól (Znacznie zwiększa maksymalny udźwig, gdy WumpoBotan jest w drużynie)

Dlaczego potrzebujesz zwiększonej nośności

Istnieje kilka kar za przekroczenie maksymalnego udźwigu w Palworld. Na +50 powyżej całkowitego limitu wagi Twoje ruchy ulegają drastycznemu ograniczeniu. Na +100 koniec, nie możesz się ruszyć. Jesteś zablokowany w miejscu i musisz upuścić przedmioty, aby kontynuować postęp.

Jednak dzięki zwiększonej nośności możesz przechowywać więcej zasobów, żywności i sprzętu przed powrotem do bazy w celu zdeponowania towarów.