Przewodnik po znajdowaniu lokalizacji pliku zapisu dziedzictwa Hogwartu

Zawsze dobrze jest wykonać kopię zapasową plików zapisu gry przed wprowadzeniem jakichkolwiek modyfikacji lub ponowną instalacją gry. Powiemy Ci gdzie Zapisy Dziedzictwa Hogwartu są przechowywane.

Gdzie znaleźć pliki zapisu Dziedzictwa Hogwartu na PC

Ścieżka plików zapisu, które tworzy dla Ciebie Dziedzictwo Hogwartu, jest następująca:

c:\Users\<your username>\AppData\Local\Hogwarts Legacy\Saved\SaveGames\

W Eksploratorze Windows kliknij Ten komputerNastępnie C: jechać. W C: jechaćzlokalizuj Użytkownicy teczka. Znajduje się tam Twoja nazwa użytkownika w postaci folderu, w którym znajdziesz folder AppData. Domyślnie, Dane aplikacji jest ukryty, więc jeśli go nie widzisz, musisz przełączyć tę opcję.

Odbywa się to w Eksploratorze plików przez klikając „Widok” w górnej części okna i przejście do opcji „Pokaż”.

Gdzie znaleźć pliki konfiguracyjne Dziedzictwa Hogwartu na PC

Po uzyskaniu dostępu do folderu AppData przejdź do opcji Lokalne, przewiń w dół do Dziedzictwo Hogwartu, znajdź folder Zapisane, a następnie Zapisy gier teczka.

Zobaczysz tam różne liczby (w większości przypadków tylko jedną, jeśli logujesz się tylko na jedno konto Steam). W folderze reprezentującym identyfikator Twojego konta znajdziesz zapisane pliki gier.

W folderze Zapisane, o którym mowa powyżej, zobaczysz folder Configw którym znajduje się folder WindowsNoEditor.

Jak wykonać kopię zapasową plików zapisu dziedzictwa Hogwartu

Po ich zlokalizowaniu możesz wykonać kopię zapasową plików zapisu Dziedzictwa Hogwartu na kilka metod. Najłatwiejszym i najczęstszym sposobem jest po prostu skopiowanie/wklejenie tych plików w inne miejsce na komputerze. Możesz także wykonać kopię zapasową tych plików na zewnętrznym dysku twardym lub w chmurze.

Inną metodą tworzenia kopii zapasowych plików zapisu jest użycie oprogramowania takiego jak Kopia zapasowa EaseUS Todo. Możesz użyć tej opcji do automatycznego tworzenia kopii zapasowych zapisów bez konieczności ponownego dotykania plików. Oprogramowanie takie jak Backblaze również wykonuje automatyczne kopie zapasowe.