Przewodnik po zmianie ubioru w Skull and Bones

Kiedy zaczniesz grać w Skull and Bones, twój kapitan będzie wyglądał, jakby tygodniami utknął na wyspie z Wilsonem. Każdy dobry kapitan musi wyglądać jak najlepiej, a ten przewodnik pomoże Ci zmienić ubranie.

Jak zmienić strój w Skull and Bones

Czaszka i kości sprzedawcy Vanity Atelier

Udaj się do Sprzedawca Vanity Atelier w Sainte-Anne zmienić ubranie. Toaleta jest oznaczona na mapie ikoną stojącego lustra i jest również częścią głównej linii zadań, jeśli poczekasz wystarczająco długo, aby zmienić swój wygląd. W każdej większej osadzie powinien znajdować się co najmniej jeden sprzedawca artykułów kosmetycznych, z którego można skorzystać, ale Sainte-Anne jest najłatwiej dostępna na początku.

Po wejściu do Vanity Atelier znajdziesz handlarza, z którym możesz porozmawiać. Florentine d’Alesso umożliwi ci zakup przedmiotów lub zmianę wyglądu. Nawet jeśli nie planujesz zakupu, chcesz wybrać opcję zakupu. Spowoduje to otwarcie wszystkich ubrań, które możesz kupić w Skull and Bones wraz z pełną kolekcją.

Jeśli masz już odblokowane jakieś ubranie, po prostu wybierz żądany przedmiot, a zostanie on oznaczony żółtym znacznikiem. Wszystkie odblokowane przez Ciebie ubrania pojawią się na liście jako pierwsze, a następnie przedmioty, które możesz kupić za srebro lub walutę sklepu premium. Na początku gry będziesz miał bardzo mało opcji kosmetycznych, i to bez myślenia o materiałach takich jak akacja.

Jak odblokować więcej ubrań w Skull and Bones

Wypełniaj kontrakty lub wydawaj srebro w Vanity Atelier, aby zdobyć nowe opcje kosmetyczne dla swojego Kapitana. Istnieje kilka przyzwoitych stylów ubioru, które możesz zdobyć, niszcząc pełne morze dla różnych wykonawców kontraktów. Jeśli jednak nie chcesz czekać, możesz też po prostu wydać trochę realnej gotówki w sklepie Ubisoft.

Kiedy już założysz świeże pirackie ubrania, zacznij tropić ryby, aby nakarmić swoją załogę.