Przewodnik po zdobywaniu żetonów miłości w World of Warcraft

Jeśli chcesz zdobyć nowe kosmetyki Love is in the Air lub wierzchowca Heartseeker Mana-Ray, będziesz potrzebować dużo miłości… żetonów. Oto wszystkie źródła, które pozostały w grze po tegorocznej modernizacji wydarzenia.

Źródła jednorazowych tokenów miłosnych

Szybko zarobisz 140 żetonów miłości od ukończenia Zadania wprowadzające Miłość unosi się w powietrzuktóre zaczynają się właśnie poza Stormwind lub Orgrimmar. Na początek jest to całkiem pokaźne źródło Tokenów, które od razu zabierze Cię w ponad połowę drogi do wierzchowca Heartseeker Mana-Ray. Jeśli wolisz kosmetyki do noszenia, nie zapomnij o Strój Czarownicy Miłości w punkcie handlowym w tym miesiącu!

Aby rozpocząć te zadania, wystarczy je rozpocząć Rozejrzyj się, podarowane przez Lucianę Delgado (Sojusz) lub Mahaję Cloudsong (Horda), którzy czekają tuż za bramami stolicy Twojej frakcji. Seria zadań wygląda następująco:

Rozejrzyj się 10 żetonów miłości
Wyczuwam kłopoty 15 żetonów miłości
Niepożądany prezent 15 żetonów miłości
Zmiażdżenie korony 50 żetonów miłości
Smród zemsty 50 żetonów miłości
przez Wow!

Codzienne źródła tokenów miłości

Po ukończeniu zadań wprowadzających Twoim jedynym źródłem Żetonów Miłości będzie codzienne questy i Pudełko w kształcie serca który wypada z ograniczonych czasowo lochów Crown Chemical Co. Poniżej znajdują się codzienne źródła:

Codzienna misja „Ucieczka”. 10 żetonów miłości
Codzienna misja „Samoopieka”. 10 żetonów miłości
Pudełko w kształcie serca 5 – 11 żetonów miłości
Przekaż 10 000 sztuk złota na galę 10 żetonów miłości
przez Wow!

Nie mogę powiedzieć, że winię cię za rezygnację z wyrzucenia 10 000 sztuk złota w błoto za marne 10 żetonów miłości, ale zrobienie tego 7 razy daje osiągnięcie „Wspieraj lokalnych rzemieślników”. Pozostałe dwa codzienne zadania można znaleźć u sprzedawców na terenach wydarzeń poza Stormwind lub Orgrimmar i można je ukończyć bardzo szybko, podobnie jak w lochu wydarzenia Crown Chemical Co. (poprzez Wyszukiwarkę grup).