Przewodnik po zdobywaniu sztabek brązu w czaszce i kościach

W Skull and Bones jest niezliczona ilość materiałów do zebrania, ale jeśli chcesz naprawdę zacząć jako pirat, musisz zbierać sztabki brązu. Mój przewodnik pokaże Ci, gdzie można zdobyć sztabki na pełnym morzu.

Gdzie zdobyć sztabki brązu w Skull and Bones

Brązowe sztabki na zatopionym statku Czaszka i kości.

Rafinuj miedź, plądruj osady wokół Czerwonej Wyspy i zatapiaj statki na wybrzeżu Angaya, aby zdobyć sztabki brązu. Plądrowanie osad to z pewnością najlepszy sposób na zebranie ton brązu w Skull and Bones. Jest to metoda, której używam, gdy jestem na niskim poziomie, a jeśli ukończysz całą aktywność, istnieje wiele źródeł nagród.

Jak hodować sztabki brązu w Skull & Bones:

  • Plądruj osady wokół Czerwonej Wyspy.
  • Przerób pięć miedzi w rafinerii.
  • Zatapiaj statki na szlakach handlowych na wybrzeżu Angaya.

Samo plądrowanie osady zapewnia mnóstwo materiałów, ale atakujące statki również dadzą dodatkowe wzmocnienie. Działania te są bardziej niebezpieczne niż zatopienie przypadkowego statku na szlaku handlowym na wybrzeżu Angaya. Jest to jednak sytuacja wysokiego ryzyka i wysokiej nagrody. Ryzyko jest jednak wysokie tylko wtedy, gdy przystąpisz do walki nieprzygotowany.

Rafinacja miedzi to także przyzwoity sposób na zdobycie sztabek brązu, ale zajmie ci to trochę czasu. Zwykle musisz wymienić pięć miedzi u sprzedawcy rafinerii na tylko jedną sztabkę, co będzie również wymagało trochę srebra. To sprawia, że ​​rafinacja staje się bardziej metodą drugorzędną, jeśli masz czas. A przecież chcesz więcej Srebra na lepsze ubrania.

Jak zdobyć miedź w Skull and Bones

Miedź można wydobywać kilofem na dowolnym wybrzeżu Czerwonej Wyspy. Cały obszar ma szansę na odrodzenie się złóż miedzi, przy których możesz zatrzymać swój statek i zebrać je dla siebie. Upewnij się tylko, że masz przyzwoity kilof, którego będziesz mógł użyć, gdy tam dotrzesz, i podczas żeglugi uważaj na lśniącą rudę.

Nie zapomnij również rozpocząć uprawy akacji na swój statek.