Przewodnik po zdobyciu miotacza ognia w Skull and Bones

W Skull and Bones możesz używać wszelkiego rodzaju broni, ale jeśli szukasz najlepszej opcji do walki w zwarciu, Miotacz Płomieni jest trudny do pokonania. Mój przewodnik omówi, w jaki sposób można zdobyć broń i kilka alternatyw, z których można skorzystać w międzyczasie.

Gdzie zdobyć miotacz ognia w Skull and Bones

Miotacz ognia w Skull and Bones.

Miotacz ognia możesz zdobyć, wchodząc na pokład i pokonując statek widmo. Jeśli masz kontrakt Oceans Apart, możesz szukać upiornej załogi piratów, gdy zapadnie zmrok na otwartym oceanie. Obowiązkowe jest posiadanie statku co najmniej 8 poziomu, więc walka nie będzie łatwa i trzeba być przygotowanym. Ale najważniejsze jest to, abyś znalazł się na statku. Z tego, co gracze widzieli dotychczas w grze, wejście na pokład statku wraz z załogą zwiększa Twoje szanse na zdobycie Widmowego Miotacza Płomieni.

Jeśli nie uda ci się zdobyć broni za pierwszym razem, nie ma się czym martwić. Kontrakt Ocean’s Apart możesz powtarzać codziennie samodzielnie lub dołączyć do znajomego, który jeszcze nie zakończył swojego kontraktu. Ze względu na nagrody, jakie zapewniają Statek Widmo i Potwór Morski, zawsze dodatkowi gracze próbują je zmiażdżyć. Jeśli grasz solo w Skull and Bones, wypatruj na mapie wezwań do pomocy.

Ci z Was, którzy nie mogą jeszcze zmierzyć się ze Statkiem Widmo, nadal mogą zdobyć gorsza wersja Miotacza Płomieni o nazwie Sea Fire. Pierwszy plan Morskiego Ognia można kupić u Kowala w Telok Penjarah i wykorzystuje on kanistry z olejem jako amunicję. Każdy z wariantów Sea Fire zasadniczo robi to samo, co Miotacz Płomieni, ale z mniejszą mocą. Jeśli więc chcesz ognia, zawsze możesz go po prostu stworzyć samodzielnie.

W końcu będziesz mógł wykorzystać cały ten ogień, aby rozpocząć zbieranie Suwerenów w końcowej fazie gry Czaszka i Kości.