Przewodnik po zdobyciu deski Iroko w Skull and Bones

Gra uczy cię stosunkowo wcześnie, jak zbierać materiały, w szczególności drewno akacjowe, ale jest wiele zasobów do odkrycia, jeśli chcesz ulepszyć swoje narzędzia, zbroję i broń. Oto jak zdobyć Deski Irokko w Skull and Bones!

Gdzie zdobyć deskę Iroko w Skull and Bones

Aby zdobyć deski Iroko w Skull and Bones, potrzebujesz najpierw drewna Iroko i na szczęście nie musisz podróżować daleko od Sainte-Anne, aby znaleźć cenny zasób. Jeśli udasz się na północny zachód od bezpiecznej strefy, w kierunku Skok Giganta, zauważysz krętą rzekę prowadzącą w stronę wybrzeża Angaya. Podążaj ostrożnie wzdłuż rzeki, gdyż jeden zły skręt może wyrzucić twój statek na brzeg i spowodować poważne uszkodzenia, a nieuchronnie natkniesz się na Las Iroko. Tak naprawdę, okrąż tę samą wyspę, a prawdopodobnie znajdziesz więcej drewna Iroko, niż wiesz, co z nim zrobić!

Aby zebrać drewno Iroko, potrzebujesz piły. Kiedy jednak będziesz miał dość, wróć do Sainte-Anne i wejdź w interakcję z Rafineria. Można go znaleźć bezpośrednio obok Shipwrighta. W Rafinerii możesz zamienić swój surowiec, w tym przypadku Drewno Iroko, w Deski Iroko. Będzie cię to kosztować pięć drewna Iroko za deskę Iroko, więc upewnij się, że masz dość.

Ważne jest, aby wspomnieć, że po zakończeniu musisz zebrać rafinowane materiały. Jeśli tego nie zrobisz, wszystko zostanie w tyle!

Alternatywnie, podobnie jak większość innych zasobów w grze, deski Iroko można znaleźć w Skull and Bones, napadając na statki handlowe przemierzające otwarty ocean. Niektóre statki posiadają deski Iroko i możesz je rozpoznać, skanując je lunetą przed atakiem.

Do czego służy deska Iroko w czaszce i kościach?

Gdy zdobędziesz wystarczającą liczbę desek Iroko, możesz wytworzyć następujące przedmioty:

Przedmiot Typ
Bazyliszek I Broń pokładowa
Bazyliszek II Broń pokładowa
Bombarda II Najlepsza broń
Culwerin II Broń pokładowa
Półdziało II Broń pokładowa
Strzelaj z długiej broni I Najlepsza broń
Łzawienie Culverina I Broń pokładowa
Rozdzieranie Culverina II Broń pokładowa
Żelazna Łuska II Podstawowa zbroja
Wagi warstwowe II Podstawowa zbroja

Jak widać, jeśli chcesz stawić czoła większym statkom w grze, musisz zdobyć Deski Iroko, aby uzyskać dodatkową siłę ognia i środki obronne. Jest to niezwykle przydatny zasób, podobny do sztabek stali, bez którego nie będziesz chciał wchodzić w zawartość na poziomie końcowym gry!