Przewodnik po wydarzeniu Polowanie na Hordę MW3: Jak ukończyć wszystkie wyzwania i odblokować nagrody

Sezon 2 w Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone rozpoczął się nowym, ograniczonym czasowo wydarzeniem o nazwie Polowanie na Hordę. W wydarzeniu gracze zabijają zombie w wielu trybach Zombie i przedmiotach kosmetycznych, więc oto wszystkie wyzwania i nagrody w Horde Hunt.

Wyzwania i nagrody w wydarzeniu MW3 Horde Hunt

Celem Horde Hunt jest mordowanie zombie w różnych trybach i zbierać ich kości lub czaszki które upadają po zabiciu. Nagrody polegają na zebraniu określonej liczby przedmiotów wypadających z zombie.

Zbieranie kości i innych przedmiotów na wydarzenie Horda Hunt może odbywać się w nowy tryb wieloosobowy MW3 Hordepoint, tryb Zombie lub Warzone. Istnieją cztery rodzaje zombie, które należy zabić podczas wydarzenia, a każdy typ ma swoje własne nagrody.

Bazowe zombie

Gracze będą musieli zbierać 10 000 zwykłych kości zombie aby ukończyć sekcję, a wszystkie nagrody zostaną wykorzystane w trybie Zombie:

  • Epickie Narzędzie Eterowe – 75 kości
  • Speed ​​Cola – 155 kości
  • Deadshot Daquiri – 310 kości
  • Epickie Narzędzie Eterowe – 625 kości
  • JuggerNog – 1250 kości
  • Legendarne Narzędzie Eterowe – 2500 kości
  • Żywiołowy Pop – 5000 kości
  • Skrzynia z bronią Ray – 10 000 kości

Opancerzone zombie

Gracze będą musieli zbierać 600 czaszek od Armored Zombies, aby zdobyć amulet Tiny Screams. Można je odebrać od początku wydarzenia.

Piekielne ogary

Nagrodą za zabicie określonej liczby Hellhoundów jest Karta telefoniczna Piekielnych Psów. Wyzwanie będzie dostępne od środy, 14 lutego.

Naśladuje

Zabicie określonej liczby Mimików zostanie nagrodzone Przeklęty przedmiot z amunicją. Wyzwanie będzie dostępne od środy, 21 lutego.

Jak zdobyć skórkę Killshot w MW3 i Warzone Horde Hunt

Skórkę Killshot dla Operatora Swaggera można zdobyć poprzez ukończenie wszystkich trzech przedstawionych sekcji zombie: Zombie w opancerzeniu, Piekielne ogary i Mimiki. Oznacza to, że gracze będą mogli ukończyć całe wydarzenie dopiero po 21 lutego.

Wydarzenie Horde Hunt potrwa od 7 lutego do 2 marca, więc gracze mają 24 dni na ukończenie wydarzenia. Wyzwanie Mimiki odblokowuje się w trzecim tygodniu, co daje graczom 10 dni na ukończenie ostatniego celu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 3, sprawdź, jak zdobyć Ricka Grimesa z The Walking Dead jako grywalnego operatora w grze.