Przewodnik po wstępnym ładowaniu Final Fantasy 7 Rebirth: data, godzina i rozmiar pliku wydania

Wydawało się, że minęła cała epoka, ale Final Fantasy VII Rebirth jest już prawie w naszych rękach. Jeśli wybierzesz kopię cyfrową, możesz jeszcze skrócić ten czas oczekiwania, pobierając grę wstępnie na swoją konsolę PlayStation 5, aby była gotowa do gry od razu po premierze.

Informacje dotyczące ponownego ładowania Final Fantasy VII Rebirth

Nie może być zaskoczeniem, że Final Fantasy 7 Rebirth będzie dość sporych rozmiarów. W rzeczywistości we wrześniu 2023 r. Naoki Hamaguchi powiedział Game Informerowi podczas: wywiad że gra będzie miała 150 GB. Rozmiar gry na PlayStation wysłane na X (formalnie znanym jako Twitter), że dokładny rozmiar to 145,250 GB. Możesz poświęcić trochę czasu przed datą premiery i sprawdzić, czy masz wystarczająco dużo miejsca na dysku, aby móc pobrać grę!

Jeśli masz już wszystko zaplanowane i planujesz pobrać Final Fantasy 7 Rebirth, upewnij się, że zamówiłeś kopię gry w przedsprzedaży. Do wyboru jest kilka różnych opcji: standardowa, cyfrowa deluxe i pakiet podwójny. Wybierz więc ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Będziesz mógł pobrać Final Fantasy 7 Rebirth z 27 lutego 2024 r. Daje to dwa dni na rozpoczęcie i zakończenie gigantycznego pobierania.

Jak wstępnie pobrać Final Fantasy VII Rebirth

Na szczęście proces wstępnego ładowania Final Fantasy VII Rebirth jest dość prosty. Wystarczy wykonać poniższe kroki, a będziesz gotowy do gry od razu w dniu premiery.

  • Przejdź do PlayStation Store
  • Kup Final Fantasy VII Rebirth
  • Kiedy nadejdzie 27 lutego i opcja wstępnego pobrania będzie dostępna, wybranie Final Fantasy VII na ekranie głównym PS5 rozpocznie pobieranie.

Jeśli podobnie jak ja zamówiłeś w przedsprzedaży fizyczną kopię gry, być może będziesz musiał poczekać trochę dłużej niż w przypadku cyfrowych odpowiedników. Ale w międzyczasie jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. Jak na przykład nadchodzący odcinek dema Junona.