Przewodnik po Warframe: Efektywne metody uzyskiwania przekaźnika neuronowego Recaster

Jeśli chcesz mieć bardziej specyficzne przedmioty w Warframe, będziesz musiał hodować dość mało znane zasoby. Oto jak hodować przekaźniki neuronowe Recaster w Warframe.

Gdzie zdobyć przekaźnik neuronowy Recaster w Warframe

Gorący punkt Warframe Orb Vallis

Przekaźniki neuronowe Recaster są nabywane przez demontaż Recasterów w Biznesie, znalezionych w Fortunie na planecie Wenus. Aby je złapać, musisz znaleźć staw w Orb Vallis i poszukać hotspotu. Hotspoty są trochę trudne do wykrycia (gra słów zamierzona), ale można zauważyć ich wygląd w postaci neonów tuż nad wodą. Gdy już taką znajdziesz, będziesz chciał użyć przynęty o wąskim spektrum, którą można również kupić w Biznesie za niewielką ilość reputacji. Po zakończeniu Recastery powinny zacząć pojawiać się w hotspocie i być dostępne do złapania.

Bez względu na wielkość Recastera, który złapiesz, zawsze otrzymasz jeden przekaźnik neuronowy Recaster za każdy Recaster, który zdemontujesz. Nie brzmi to zbyt przyjemnie, ale przynajmniej pozwala łatwo określić ilość potrzebnych ryb. Oprócz przekaźników neuronowych Recastera, każdy Recaster zapewni od 3 do 7 Złomu, w zależności od tego, czy jest to Podstawowy, Ozdobny czy Wspaniały.

Do czego służą przekaźniki neuronowe Recaster?

Przekaźniki neuronowe Recaster są używane w niewielkiej liczbie przepisów, w tym w następujących:

  • Deska na płaski brzuch – 10 przekaźników neuronowych przekształcających
  • Uchwyt sianokosa – 10 przekaźników neuronowych przekształcających
  • Helstrum – 10 przekaźników neuronowych przekształcających
  • Kreska – 1 przekaźnik neuronowy przekształcający
  • Steadyslamowy chwyt – 10 przekaźników neuronowych przekształcających
  • Ładowarka ściegów – 5 przekaźników neuronowych przekształcających
  • Tazikor – 10 przekaźników neuronowych przekształcających
  • Ładowarka Thunderbębna – 5 przekaźników neuronowych przekształcających

Jeśli chcesz zrobić jedno ze wszystkich wymienionych powyżej, będziesz potrzebować 61 Przekaźników neuronowych. Należy jednak pamiętać, że przedmioty takie jak ładowarki i uchwyty będą prawdopodobnie musiały zostać wykonane wiele razy, aby opanować różne możliwe Kitguny. Wszystko zależy od Twojego doświadczenia.