Przewodnik po rozwiązywaniu problemów z przejęciami w Helldivers 2

Helldivers 2 boryka się z pewnymi problemami, głównie ze względu na większą niż oczekiwano liczbę graczy w chwili premiery. Programiści niestrudzenie pracowali nad rozwiązaniem problemów z serwerami spowodowanych dużym obciążeniem, ale w międzyczasie oto, co możesz zrobić, aby je złagodzić.

Poprawka: Helldivers 2 nie może uzyskać dostępu do Centrum pozyskiwania

Jeśli masz problemy z dostępem do Centrum pozyskiwania, ustaw dobieranie graczy na „Tylko dla znajomych”, a następnie wykonaj misję samotnie. Jeśli nie chcesz wykonywać misji solo, po prostu wrócić na swój statek i spróbuj uzyskać stamtąd dostęp do Centrum pozyskiwania. Jeżeli to się nie uda, wznowienie gry dla mnie osobiście był obiecujący. Granie w godzinach szczytu z pewnością zwiększy częstość występowania tych problemów, więc zwracaj uwagę na wszelkie oznaki wskazujące, że serwery gry nie do końca nadążają za popytem.

Serwery przechodziły prace konserwacyjne przez ostatnie 48 godzin, a nowsza łatka obiecujące złagodzenie problemów z wydajnością serwera i logowaniem. Jeśli masz problemy z dostępem do niektórych menu, zawieszasz się lub z innego powodu nie otrzymujesz prawidłowo nagród, prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będzie wyloguj się całkowicie i spróbuj ponownie za jakiś czas. Wiem, że to nie jest najbardziej satysfakcjonująca odpowiedź, ale obciążanie serwera, który nie chce się ruszyć, doprowadzi tylko do dalszej frustracji.

Na szczęście, w związku z nieprawidłowym rozdzielaniem nagród, twórcy obiecali: wydarzenie o zwiększonej nagrodzie zaplanowane na jakiś czas w najbliższej przyszłości. Jeśli więc (podobnie jak ja) rozegrałeś kilka misji i zauważyłeś, że nie otrzymujesz prawidłowo Nabytków, Próbek lub Medali, możemy mieć szczęście.