Przewodnik po połowach ryb i rekinów w Skull and Bones

Chyba nikt nie spodziewał się, że Skull and Bones wykluczy z rozgrywki łowienie ryb. Skull and Bones nieuchronnie doprowadzi Cię do wędkarstwa, czy ci się to podoba, czy nie. Oto jak łowić włócznią w Skull and Bones.

Jak zabić rekina i krokodyla w Skull and Bones

Żeglując po oceanie pomiędzy pierwszymi zadaniami, nieuchronnie zostaniesz zaatakowany przez rekina. Nie bój się; nie pochłonie (natychmiast) ciebie, twojego statku i członków załogi. Z rekinem dość łatwo jest sobie poradzić.

Podczas walki z rekinem przytrzymaj prawy przycisk myszy, aby wycelować. Następnie przytrzymaj również lewy przycisk myszy. Zauważysz, że twoja postać wzmacnia atak włócznią. Tak! Masz nieograniczoną liczbę włóczni na swojej łodzi!

Im dłużej będziesz przytrzymywać lewy przycisk myszy, tym potężniejszy i dokładniejszy będzie twój atak. Będziesz mógł to zauważyć, patrząc na celownik, który się pojawi. Kiedy przestanie się poruszać, będziesz w pełni naładowany. Następnie możesz zwolnić lewy przycisk myszy. Jeśli trafisz rekina nurkującego, by zaatakować Twój statek, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zadasz dodatkowe obrażenia. Rekin może zostać pokonany dwoma dobrymi trafieniami, podczas gdy krokodyl wytrzyma znacznie więcej włóczni, zanim się załamie.

Możesz także ograbić pozostałości rekina, a później wykorzystać mięso rekina do ugotowania jedzenia dla siebie i swojej załogi podczas wizyty w nowej placówce! Wszystko czego potrzebujesz to kocioł (stanowisko do gotowania) i wymienione składniki. Podstawowy przepis wymaga tylko jednego kawałka mięsa rekina.

Możesz także użyć swojej sprawdzonej włóczni do szturchania ryb w taki sam sposób, w jaki szturchasz rekina. Mechanika jest absolutnie taka sama, chociaż cel wydaje się mniejszy.

Na koniec, jeśli jesteś nowy w grze, sprawdź, jak zdobyć Akację w Skull and Bones. Podziękujesz mi później.