Przewodnik po lokalizacji zatopionej kopalni złota w Skull and Bones

Podróż przez morze do wybrzeży Afryki była stosunkowo spokojna, chociaż dotarcie do różnych wysp okazało się bardziej ekscytujące niż nie, z czekającą na nią mnóstwem statków pirackich i frakcji. Jeśli chcesz stawić czoła tym wodom, tutaj znajdziesz Zatopioną Kopalnię Złota w Skull and Bones!

Jak znaleźć zatopioną kopalnię złota w Skull and Bones

Aby znaleźć Zatopioną Kopalnię Złota w Skull and Bones, udaj się na zachód przez ocean od Sainte-Anne w kierunku Wybrzeże Afryki. Po drodze miniesz liczne wyspy, aż dotrzesz do sporego obszaru wielkości kontynentu, wraz z wyłaniającą się nad głową potężną górą. Chcesz przemierzać różne wyspy i rzeki, aż dojdziesz do tyłu, blisko Ziwa Kubwa. To tutaj znajdziesz Posterunek Piratów w Zatopionej Kopalni Złota.

Zatopiona kopalnia złota nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem. Miło jest odblokować, dzięki czemu masz punkt szybkiej podróży wzdłuż wybrzeża Afryki. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mam ochoty codziennie pływać przez wybrzeże Angaya.

Co znajdziesz w zatopionej kopalni złota w Skull and Bones

Gdy odkryjesz Zatopioną Kopalnię Złota, zauważysz, że jest ona stosunkowo spokojna i cicha jak na Posterunek Piratów w Skull and Bones. Jeśli posiadasz zasoby i poziom niesławy, znajdziesz Kupca Ungwana, który sprzeda Ci różne plany.

Projekt Typ planu Hańba Zasoby
Slup Projekt statku Bukaner I 8x sztabka kobaltu
8x drobne konopie
4x Piasek odlewniczy
4x Limonka
2700x Srebro
Bombarda III Projekt broni Marauder I 8x deska tekowa
8x sztabka niklu
4x Limonka
4x Piasek odlewniczy
550x Srebro
Zakłady Demi-Cannon I Projekt broni Bukaner I 8x sztabka kobaltu
8x drobne konopie
4x Piasek odlewniczy
4x Limonka
2700x Srebro
Kallinikos Płomień I Projekt broni Korsarz I 16x sztabka kobaltu
8x drobne konopie
4x Limonka
2220x Srebro

Jak zawsze kluczowe znaczenie ma zabezpieczenie projektu nowego statku. Miło jest zostawić Bedara za sobą i popłynąć w czymś godnym statusu krwiożerczego pirata!

Żeglując wzdłuż wybrzeża Afryki, uważaj na drewno, z którego będziesz mógł stworzyć deski Iroko!