Przewodnik po korzystaniu z funkcji trybu ciemnego w Infinite Craft

Bóg mógł powiedzieć „niech stanie się światłość”, kiedy rzekomo stworzył wszystko, od człowieka po zlew kuchenny, ale bądźmy szczerzy, stworzenie czuje się lepiej w czerni. Oto jak korzystać z trybu ciemnego w Infinite Craft.

Jak korzystać z trybu ciemnego w Infinite Craft

Jeśli jesteś choć trochę podobny do mnie, spędziłeś niezliczone godziny w Infinite Craft, tworząc wszystko, od Mechagodzilli po koncepcję zakochania się. Jednak rażący biały ekran Infinite’s Craft może po pewnym czasie stać się bolesny dla oczu. Tryb ciemny zdecydowanie by poprawił sytuację.

Ale Infinite Craft i wiele gier stworzonych przez tego samego twórcę jest z pozoru dość proste. Nie ma zbyt wiele możliwości dostosowywania, a nawet paska wyszukiwania pierwotnie tam nie było. Ale to nie znaczy, że nie możesz mieć trybu ciemnego.

Wystarczy go pobrać. Aby to zrobić, udaj się do Style użytkownika.świat za pomocą ten link. Tam przekonasz się, że Coolpx stworzył ciemny motyw, który jest dostępny za darmo. Następna część może być nieco zagmatwana, więc oto, co musisz zrobić, jeśli nie znasz Githuba.

  • Naciśnij „Zainstaluj”. Spowoduje to otwarcie strony Github w nowej karcie.
  • Wróć do strony UserStyles i naciśnij zielony przycisk z napisem „Pobierz rysik” obok opcji Zainstaluj.
  • Na stronie, która się otworzy Pobierz rysik, przewiń w dół do „Wersje”.
  • Poniżej wersji wybierz „Chrome Web Store”, jeśli używasz przeglądarki Chrome, lub „Dodatki do Firefoksa”, jeśli używasz przeglądarki Firefox.
  • Na nowej stronie, która się otworzy, wybierz „Dodaj rozszerzenie”.
  • Po pobraniu Stylusa wróć do oryginalna strona i naciśnij „Zainstaluj”.
  • Otworzy się nowa strona zatytułowana „Infinite Craft Dark Theme”. Naciśnij przycisk „Zainstaluj styl” w lewym górnym rogu pod nagłówkiem. Przycisk zmieni się wtedy na tekst „styl został zainstalowany”.

Teraz po prostu otwórz Infinite Craft i graj w nowej, eleganckiej czerni. A skoro już tam jesteś, może rzemiosło Bóg Lub Wieczność?