Przewodnik po grze w hasło: Cyfry rzymskie do mnożenia do 35

Gra w hasło podbiła internet. Wciągająca, a jednocześnie irytująca gra, w której użytkownik jest proszony o wpisanie stopniowo, niepotrzebnie skomplikowanego hasła przy zwiększaniu liczby reguł, jest ciekawym wyzwaniem, ale niektóre progresywne zasady mogą stać się dość skomplikowane, jak na przykład Zasada 9: „Cyfry rzymskie w haśle powinna pomnożyć liczbę 35.”

Chociaż zasada ta jest dość prosta, znalezienie idealnej liczby już takie nie jest. Ale możemy Ci w tym pomóc, więc przewijaj dalej w dół, aby znaleźć wszystkie cyfry rzymskie, które mnożą się przez 35 w grze w hasła.

Zasada 9 Rozwiązanie w grze w hasło: Wszystkie cyfry rzymskie, które mnożą się do 35

Ty masz dwie opcje za spełnienie tej zasady, są to:

  • XXXV (35, działa bezpośrednio)
  • V i VII (5 x 7 = 35)

Wstaw dowolne z nich, a natychmiast przejdziesz do Zasady 10.

Hasło texbox z polem CAPTCHA i wyjaśnieniem reguły 9.

Jeśli dodasz V i VII, dodaj je w dwóch oddzielnych miejscach i nie zapomnij WŁĄCZYĆ CAPS LOCKA. Jeśli dodasz je razem (np. „VVII” zamiast „VjuneVII”), to nie zadziała.

Przechodząc przez kolejne zasady, Radzę Ci unikać używania „I”, „V” lub „X” przy kolejnych wpisach hasła (chyba że jest to absolutnie konieczne), gdyż w przeciwnym razie złamiesz po drodze Zasadę 9. Taki jest oczywiście cel gry, więc nie daj się wciągnąć w tę pułapkę.

Chwila Liczby rzymskie nie są w nich użyte bezpośrednio, czasami będziesz zmuszony pisać wielką literą, a hasło rozpozna niektóre wpisy jako liczby rzymskie. Dlatego należy zachować ostrożność podczas wpisywania którejkolwiek z następujących liter:

  • V – 5
  • X – 10
  • L – 50
  • C – 100
  • D – 500
  • M – 1000

Chociaż I (1) jest także cyfrą rzymską, nie będzie to miało wpływu na ogólne wyniki, ponieważ każda liczba pomnożona przez jeden pozostaje taka sama. Szybka matematyka!

Czy to koniec gry w hasła?

Aby pomyślnie ukończyć grę, ty muszą spełnić wszystkie 35 różnych zasad. Gdy wszystkie zasady zostaną spełnione, zostaniesz o to poproszony potwierdź ostateczne hasło. Po potwierdzeniu będziesz mieć dwie minuty na ponowne wpisanie hasło.

Wszystkie zasady gry z hasłem wymienione

Weź pod uwagę, że niepowodzenie ponownego wpisania hasła w podanym terminie spowoduje zakończenie gry.

I to tyle, jeśli chodzi o Zasadę 9. Powodzenia z następnymi, a kiedy dojdziesz do punktu, w którym Wordle stanie się istotny, nie zapominaj, że mamy mnóstwo poświęconych temu artykułów. Jak ten, który pokazuje pięcioliterowe słowa zaczynające się od „TRA”. Zespół Prima Cię wspiera!