Przewodnik P3R: Dostęp do aksamitnego pokoju poza Tartarem w Persona 3 Reload

Velvet Room jest kluczowy, ponieważ pomaga w łączeniu nowych Person, z którymi możesz walczyć w Persona 3 Reload. Oto jak dostać się do Velvet Room poza Tartarem w P3R.

Jak uzyskać dostęp do aksamitnego pokoju w dowolnym momencie w grze Persona 3 Reload

Kiedy wejdziesz po raz pierwszy Tartar, dostęp do Aksamitnego Pokoju uzyskasz przez tajemnicze drzwi na parterze. Nie oznacza to jednak, że do Aksamitnego Pokoju możesz dostać się tylko będąc w Tartarze – w prawdziwym świecie pojawiają się kolejne drzwi. A dokładniej znajduje się w centrum handlowym Paulownia.

Aby znaleźć drzwi, udaj się do Centrum handlowe Paulownia i znajdź komisariat policji, który znajduje się na północny zachód od fontanny w środku obszaru. Pod schodami na lewo od komisariatu zauważysz alejkę. Choć na pierwszy rzut oka może to wyglądać na ślepy zaułek, w rzeczywistości kryje w sobie tajemnicę: ukryte drzwi do Aksamitnego Pokoju.

Chodzić na północ w kierunku rośliny doniczkowej, a następnie skręć w prawo znaleźć drzwi do Velvet Room. Możesz uzyskać do tego dostęp za każdym razem, gdy otrzymasz kontrolę nad głównym bohaterem poza Tartarem, więc jeśli chcesz połączyć lub zarejestrować swoje Persony, nie musisz czekać, aby to zrobić, do Ciemnej Godziny. Jest to szczególnie przydatne podczas pracy nad linkami społecznościowymi, ponieważ zyskujesz dodatkowe punkty relacji, gdy posiadasz Personę odpowiedniej Arkany, dzięki czemu możesz skorzystać z wejścia do Velvet Room, aby z łatwością wymieniać się swoimi Personami.

Oprócz fuzji Persona, lokalizacja w centrum handlowym Paulownia w Velvet Room zapewnia również regularny dostęp do Elizabeth, dzięki czemu możesz w dowolnym momencie pracować nad jej prośbami. Począwszy od 5/10, w obu lokalizacjach będzie można spotkać Elizabeth stojącą przed drzwiami Velvet Room. Rozmowa z nią w Paulownia Mall pozwoli ci sprawdzić i spełnić wiele jej próśb bez konieczności wchodzenia do Tartaru.

Dokładną lokalizację drzwi Velvet Room w Paulownia Mall możesz zobaczyć na moich zrzutach ekranu z gry Persona 3 Reload poniżej:

Skoro już wiesz, jak uzyskać dostęp do Aksamitnego Pokoju znajdującego się poza Tartarem, dlaczego nie dowiedzieć się, jak dostosować poziom trudności gry w Persona 3 Reload? Przydaje się w obliczu trudnych lub wyższego poziomu Person.