Przewodnik na temat lokalizowania zaginionego skarbu Freemana w Skull and Bones

Zaginiony skarb Freemana to misja dochodzeniowa w grze Skull and Bones, w ramach której gracze ukończą kilka misji, aby zdobyć rzadki skarb. Poradnik ten dokładnie pokaże, co należy zrobić, aby w pełni ukończyć grę Freeman’s Lost Treasure w Skull and Bones.

Jak rozpocząć grę Zaginiony skarb Freemana w Skull and Bones

Śledztwo w sprawie zaginionego skarbu Freemana można odblokować poprzez przekupywanie piratów spędzających czas w obszarze startowym Sainte-Anne. Ci piraci są oznaczeni na mapie fioletową ikoną oznaczoną jako Plotka i będą z tobą rozmawiać, przekupując niewielką ilość Srebrników.

Odblokuje to sekcję Zaginiony skarb Freemana w sekcji Menu badań w zakładce Wiedza. Przekupienie tych piratów po raz pierwszy odblokuje także pierwsze śledztwo w poddrzewie Zaginionego Skarbu Freemana, zwane „Przewracanie strony”.

Jak znaleźć zaginiony skarb Freemana w Skull and Bones

Zaginiony skarb Freemana nie będzie mógł zostać odnaleziony, dopóki gracze nie będą mogli go znaleźć ukończ wszystkie siedem śledztw wymienione w menu Dochodzenia. Dzieje się tak dlatego, że ukończenie każdego z dochodzeń zapewni więcej wskazówek co do tego, gdzie będzie skarb. Oto wszystkie siedem badań, które należy ukończyć, oraz lokalizacje, z których można rozpocząć każde z nich:

  • Dziedzictwo szaleństwa
  • Zasadzka – Basen Zachodni, Wybrzeże Afryki
  • Upadek Lanitry – Sainte-Anne, Czerwona Wyspa
  • Wiadomości z grobów – Stolica Oosten, Indie Wschodnie
  • Poluj na Koronę Ukuty – Wielka Ukuta, wybrzeże Afryki
  • Mentari Niezwiązanych – Wyspy Pemburu, Indie Wschodnie
  • Przewracanie strony – Sainte-Anne, Czerwona Wyspa

Niektóre badania można znaleźć poprzez przekupywanie piratów i zbieranie określonych notatek, chociaż innych nie można odblokować, dopóki nie zostaną ukończone główne misje fabularne. Zaginiony skarb Freemana to śledztwo, które z biegiem czasu będzie ukończone.

Po zakończeniu wszystkich śledztw sprawdź dziennik pod kątem wszystkich odblokowanych wskazówek. Wskaże graczom Placówka Bukit Candipołożony w Indiach Wschodnich na północ od lokalizacji Telok Penjara.

W pobliżu doku będzie mały grób czerwony promień światła dochodzące z ziemi. Wykop skrzynię ze skarbami, aby znaleźć Zaginiony Skarb Freemana, a otrzymasz kosmetyk Żelaznej Woli, 10 000 Srebra, 15 Fine Akaba, 15 Sztab Cynku, 15 Jałowców Deski, pięć Tafli Szkła i pięć Mechanizmów Śrubowych.

Aby uzyskać więcej przewodników po Skull and Bones, sprawdź, jak usunąć Znak Śmierci dla graczy, którzy nie są pewni, co to oznacza, gdy go otrzymają.