Przewidywano, że drugi zwiastun GTA 6 będzie bardzo różnił się od pierwszego

Drugi zwiastun GTA VI zdaniem fanów, którzy już spekulują, jakie nowe treści zaprezentuje, będzie on zupełnie inny od pierwszego.

Ta data premiery w 2025 roku GTA VI zaczyna już naprawdę boleć, ponieważ musimy poczekać co najmniej rok, zanim gra w ogóle trafi w nasze ręce, a nawet wtedy premiera nastąpi prawdopodobnie pomiędzy połową a końcem 2025 roku.

Rockstar Games pozwoliło nam także przyjrzeć się bliżej bohaterom gry, Lucii i Jasonowi, chociaż zwiastun skupiał się głównie na Łucji jako postaci. Doprowadziło to do spekulacji fanów GTA VI drugi zwiastun skupi się bardziej na Jasonie.

Jeden z fanów, MrGrubbycuddles, tak przewidywanie będzie to całkowita zmiana tonu w stosunku do pierwszego zwiastuna, a nawet posunie się do napisania całego scenariusza jako koncepcji. Opisywany jest jako „zupełne przeciwieństwo” zwiastuna Lucii i przedstawia życie Jasona, zanim para wyruszy razem do Leonidy.

Zabawne, że potraktowali ten pomysł dosłownie, ponieważ gdy zaczniesz czytać, zobaczysz, że jest to dokładne przeciwieństwo wszystkiego, co dzieje się w pierwszym zwiastunie.

Żarty na bok, drugi zwiastun mógłby równie dobrze skupiać się bardziej na Jasonie jako postaci, jednocześnie dając nam więcej ujęć z perspektywy Vice City i jego dzikich mieszkańców. Fani mają także nadzieję zobaczyć rzeczywistą rozgrywkę, ponieważ materiał użyty w pierwszym zwiastunie, choć prawdopodobnie uchwycony w grze, nie pokazał, jak gracz cokolwiek robi. Kilka pościgów samochodowych, trochę walk lub jakichkolwiek minigier z pewnością przyczyniłoby się do stworzenia dodatkowego szumu wokół gry.

Oczywiście najważniejszą rzeczą, którą wszyscy chcemy zobaczyć w następnym GTA VI zwiastun to cholerna data premiery, więc wiemy dokładnie, jak długo będziemy musieli czekać, aby w nią zagrać.