Przejście na tryb pierwszoosobowy w Helldivers 2: przewodnik krok po kroku

W większość gry Helldivers 2 trzeba grać z perspektywy trzeciej osoby, ale istnieje sposób na wykorzystanie celności z perspektywy pierwszej osoby. W tym przewodniku opisano, jak zmienić grę w strzelankę FPS i jak może to wpłynąć na twoją broń.

Jak korzystać z pierwszej osoby w Helldivers 2

Możesz przełączyć się na tryb pierwszoosobowy, dotykając „R3” na kontrolerze lub środkowym przycisku myszy podczas celowania. Nie ma możliwości prostego poruszania się po mapie w trybie pierwszoosobowym, dlatego ważne jest, aby mieć pod ręką gotową broń. Przekształcenie niektórych scenariuszy bojowych w strzelankę FPS pozwala na użycie optyki zamiast standardowej okrągłej siatki celowniczej na ekranie dla każdej broni.

Zmiana pierwszej osoby Helldivers 2

Kiedy w przypadku większości broni wejdziesz w tryb pierwszoosobowy, możesz skorzystać z dodatkowego przybliżenia, a Twoje strzały będą znacznie celniejsze. Siatka celownicza w widoku trzecioosobowym ma tendencję do skakania po ekranie i rozkwitania bardziej w porównaniu z optyką. Gwarantuję, że każdy oddany strzał będzie znacznie skuteczniejszy, gdy celujesz w prawdziwy celownik.

Próba ręcznego przełączania między trybami może szybko stać się frustrująca, ale w grze jest kilka opcji, które mogą w tym pomóc. Otwórz ekran opcji i wejdź do rozgrywki. Istnieją ustawienia zapamiętywania trybów celowania i wszelkich funkcji broni, które zastosowałeś podczas misji Wojny Galaktycznej w grze Helldivers 2. Opcje takie jak te są najbliższe ulepszeniom broni.

Kiedy przytrzymasz „kwadrat” na broni, na ekranie pojawią się wszystkie opcje przybliżenia i funkcji. Jeśli masz włączone niektóre ustawienia trybów zapamiętywania, nie musisz się martwić o ponowne dostosowanie funkcji lub perspektywę patrzenia na broń. Zamiast tego możesz skupić się na zdobywaniu tych medali i utrzymaniu Super Ziemi jako wolnej.

Nie zapomnij zacząć zdobywać superkredytów w każdej misji.