Prosty przewodnik po osiągnięciu zwycięstwa w misji Komi w Warframe

Chociaż wiele celów w Duviri jest dość łatwych, wygrana w grze Komi może czasami stanowić wyzwanie. Oto jak łatwo wygrać Komi w Warframe.

Jak wygrać Komi za każdym razem w Warframe

Warframe Komi Łatwa odpowiedź

Tablice Komi można znaleźć w losowych miejscach Duviri, choć głównie w osadach i konstrukcjach stworzonych przez człowieka, a nie na otwartych polach lub ruinach. Gdy dotrzesz do tablicy Komi, zacznij od kamienia w lewym dolnym rogu. Następnie, gdy AI umieści kamień, umieść kamień o dwa nad pierwszym. Sztuczna inteligencja przechwyci twój pierwszy kamień, ale nie martw się. Gdy to się stanie, umieść kamień po przekątnej w dół od kamienia, który teraz posiadasz.

Stąd chcesz stale umieszczaj kamienie po prawej stronie dopóki nie będziesz mieć kamienia w przedostatniej kolumnie. Gdy już to zrobisz, umieść jeden po przekątnej w ostatniej kolumnie. Na koniec umieść kamień tuż pod nim, aby przejąć wszystkie kamienie umieszczone przez sztuczną inteligencję i natychmiast wygrać. Gdy to zrobisz, ty i wszyscy potencjalni towarzysze z drużyny otrzymacie kilka Pereł Saggen wraz z dekretem. Jeśli nie masz pewności, gdzie umieścić kamienie, zamieściłem powyżej obrazek, który pokazuje wszystkie kamienie z wyjątkiem początkowego w lewym dolnym rogu.

Czy istnieje powód, aby wielokrotnie grać w Komi?

Jeśli naprawdę nie lubisz pokonywać sztucznej inteligencji, nie ma powodu, aby grać Komi na tej samej planszy wiele razy. Jeśli jednak zagrasz w Komi na różnych planszach w Duviri, za każdym razem zdobędziesz Perły Saggen i dekret. Może też sprawić, że staniesz się pomocnym nabytkiem dla swojej drużyny. Poza tym możesz zlecić resztę pracy swoim towarzyszom z drużyny, co zawsze jest świetną zabawą.