Premiera serialu animowanego Among Us

Istnieje wiele gier wieloosobowych, w których przyjaciele spotykają się podczas zabawnych wybryków i eskapad, ale żadna nie jest tak trudna jak Wśród nas. Chaos związany z próbą wyglądania niewinnie i jednoczesnym unikaniem wystrzelenia w kosmos powoduje zabawne przygody i zwroty akcji polegające na obgryzaniu paznokci.

Teraz ten ekscytujący niepokój, że prawie zostaniesz złapany, pojawia się w postaci Wśród nas serial animowany. O jego rozwoju wiemy już od kilku miesięcy; byliśmy wtedy podekscytowani, ale ze względu na to, że był na tak wczesnym etapie rozwoju, nie wiedzieliśmy nic więcej.

Dziś to się zmieniło i możemy po raz pierwszy rzucić okiem na serial, który niezaprzeczalnie wywoła śmiech, aby twórcy nie ściągnęli na siebie gniewu fandomu. To w najlepszym razie kusząco proste pierwsze spojrzenie, ale to nie czyni go mniej ekscytującym.

Wielu twórców z branży telewizyjnej i filmowej mogło z łatwością zająć się tym projektem, wnosząc własne, unikalne ujęcia, ale przyjemność spadła na Pociąg Nieskończoności I Regularny program twórca Owen Dennis.

Na zdjęciu widzimy znajomą lokalizację stacji kosmicznej Wśród naspusta sala wypełniona resztkami imprezy, baner z napisem „Nie żyjemy” wiszący na ścianie, plama krwi wskazująca na paskudny obrót tych uroczystości.

Niektórzy fani zareagowali zaskoczeniem, zapominając, że animacja w ogóle była w przygotowaniu. Ale inni są aż nazbyt gotowi stworzyć zapadające w pamięć memy na podstawie treści, których będziemy świadkami.

Inny fan zapytał: „Czy to będzie tak Szczęśliwi przyjaciele drzewa?” a wspomnienia, które stłumiliśmy, przemknęły nam przed oczami w krótkich odstępach czasu. Chociaż porównanie między nimi może nie być zbyt odległe, w zależności od głębokości Wśród nas dysfunkcjonalna dynamika, mówi Dennis.

Nie jesteśmy pewni, kiedy zacznie się chaos ani na czym będzie polegać fabuła, ale możesz się założyć, że będziemy tam, aby zobaczyć, kto tak naprawdę jest oszustem.