Pozyskiwanie akacji w czaszce i kościach: przewodnik krok po kroku

Wszyscy możemy się zgodzić, że akacja jest przyczyną najwcześniejszych frustracji w Skull and Bones, ze względu na to, jak rzadkie jest to drzewo w grze. Jednakże znalazłem wiele sposobów na zdobycie akacji w Skull and Bones, więc oto, gdzie ją znaleźć i kupić.

Gdzie znaleźć akację w czaszce i kościach

Możesz otworzyć mapę i dostrzec zgłoszone „kiwnięcia głową” akacji na wybrzeżach pobliskich wysp na zachód i północ od Sainte-Anne. Oto jak to wygląda.

Problem z tymi wskaźnikami polega na tym, że oznaczają one pnie drzew, ponieważ inni gracze już zebrali akacje. Coraz bardziej frustrujące jest żeglowanie po wyspach w poszukiwaniu tych drzew, ponieważ w tej grze jest wielu początkujących i każdy musi przejść to zadanie, aby przejść przez główną historię.

Oto jak wygląda nieobcięta akacja. Powinieneś użyć teleskopu (R na PC), aby zbadać brzegi akacji. Niestety nie mam pojęcia, jaki jest obecnie czas ich odrodzenia, ale jeśli poczujesz się zbyt sfrustrowany poszukiwaniem nieciętych drzew akacji, jest miejsce, gdzie możesz kupić deski i mieć to już za sobą.

Jak zbierać akację w czaszce i kościach

Zbiór rzeczy na brzegach wyspy jest ogólnie łatwy; po prostu znajdź się w zasięgu swojego statku i naciśnij „F”, gdy pojawi się monit o zebranie akacji. Wejdziesz teraz w mini-grę, w której musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy, gdy wskaźnik znajdzie się trzy razy w zielonym polu. Wybacz, że użyłem zrzutu ekranu dla drzewa Iruko; Byłem zajęty uzyskaniem skinienia głową Akacji, zanim zrobił to ktoś inny. Tam jest rzeźnia!

Gdzie kupić akację w Skull and Bones

Rób notatki, ponieważ jest to duże rozwiązanie problemu w przypadku tego zadania na poziomie podstawowym. Na zachód od Sainte-Anne znajduje się magiczne miejsce zwane składem drewna Tsifo. To miejsce sprzedaje akację za srebrne monety. Oto mapa, która pokaże Ci, gdzie to jest. Ma też ikonę na minimapie składu drewna!

Po zbliżeniu się do składu drewna Tsifo i wejściu w interakcję z nim będziesz mógł kupować/sprzedawać rzeczy. Przypuszczam, że dla wielu z Was, którzy to czytają, jest to ratunek. Co więcej, znalazłem to całkowicie przypadkowo, więc nie musisz.

Pamiętacie, jak Ubisoft w zabawny sposób powiedział, że Skull and Bones „nie umarł”?