Potwierdzono rozmiar pliku Final Fantasy 7 Rebirth i jest on ogromny

Odrodzenie Final Fantasy VII ukaże się już 29 lutego na PlayStation 5 i będzie kontynuacją przygód Clouda i jego gangu. Zrozumiałe jest, że będzie to duży plik do pobrania, dlatego warto z wyprzedzeniem wiedzieć, jak długo gra będzie pobierana na PlayStation 5.

Prawdopodobnie powinieneś już teraz zacząć usuwać gry z dysku SSD, ponieważ Odrodzenie Final Fantasy VII będzie ważyć 145 GB. To cholernie dużo miejsca, które można zająć na konsoli PlayStation 5.

Jesteśmy teraz w takim momencie w grach, że ci najlepsi gracze zawsze będą mieli do czynienia z plikami o znacznych rozmiarach. Ta generacja, ze wspaniałą grafiką, epickimi historiami i monumentalnymi ścieżkami dźwiękowymi, będzie nadal miała zasięg, ale będzie wyniszczająca dla naszej pamięci. Nie jest to zaskoczeniem Odrodzenie Final Fantasy VII jest gruba, to trylogia wkraczająca wreszcie w prawdziwy otwarty świat, wypełniona wspaniałymi przerywnikami filmowymi.

Być może warto wcześniej niż później odpalić PlayStation 5 i zacząć usuwać starsze gry. Nie zapomnij powiedzieć innym domownikom, że w dniu premiery Twój internet będzie pełzał w błyskawicznym tempie.

Miejmy nadzieję, że zaczniemy dostrzegać pewne ulepszenia w zakresie kompresji plików i opcji przechowywania konsoli; jeśli jesteś fanem Call of Duty i uwielbiasz odrobinę Final Fantasy, Twój dysk SSD PlayStation 5 z pewnością odczuje presję.

Czy nie możesz się doczekać? Odrodzenie Final Fantasy VII? Jako ktoś, kto zakochał się w grach JRPG po zagraniu w oryginał w 1997 roku i pokochał Przerobićjuż blokuję czas na grę Odrodzenie. Potrzebuję więcej mojego chłopca RedXIII w moim życiu i wszyscy nie możemy się doczekać rozwoju i zmian tej historii.