Potwierdzono pobranie wyjątkowo seksownej, darmowej gry Baldur’s Gate 3 na Walentynki

Wrota Baldura 3 to seksowna gra. Wiesz to. Wiem to. Tak, na pierwszy rzut oka jest to uznana gra RPG fantasy o ratowaniu świata przed niemożliwym złem. Ale wystarczy spojrzeć na powierzchnię, a okazuje się, że jest wielu seksownych ludzi uprawiających seks lub myślących o seksie.

Na Twitterze Larian Studios potwierdzony dla którego będzie następna duża łatka Wrota Baldura 3 (patch 6) zostanie wydany w przyszłym tygodniu – w tym samym tygodniu, co Walentynki. Zbieg okoliczności? Prawdopodobnie. Ale ktokolwiek prowadzi media społecznościowe Wrota Baldura 3 wykorzystał w pełni ten zbieg okoliczności i po to tu jesteśmy.

„Miłość unosi się w powietrzu w Faerunie i wprowadziliśmy ulepszenia w zamykaniu ust z twoim romantycznym partnerem” – potwierdził Larian.

„Wypuszczona w przyszłym tygodniu łatka 6 zawiera ulepszone smooche, nowe animacje bezczynności obozu, nowe legendarne akcje w trybie honoru i mnóstwo poprawek błędów”.

Deweloper dodał, że jest to „pokaźna” aktualizacja, dlatego będziemy musieli zwracać uwagę na pełne informacje o łatce na oficjalnej stronie internetowej. Na razie jednak świetnie się to ogląda Wrota Baldura 3 otrzymuje coraz więcej treści, nawet jeśli są to rzeczy tak pozornie nieistotne, jak lepsze całowanie i nowe animacje. Postacie i ich relacje stanowią ogromną część tej gry RPG, więc każdy pretekst, aby zobaczyć jakąkolwiek nową zawartość – niezależnie od tego, jak małą – między nimi, jest w moich oczach zwycięstwem.

Naturalnie, Wrota Baldura 3 fanom na całym świecie – tradycyjnie spragnionym – już gorąco jest na myśl o tej nowej aktualizacji. Można podejrzewać, że w Walentynki będzie mnóstwo wirtualnego całowania się. I wiesz co? To dobrze, jeśli cię to uszczęśliwia.