Potwierdzono film aktorski Milesa Moralesa

W końcu otrzymaliśmy wiadomość, na którą wszyscy liczyliśmy i o którą się modliliśmy: potwierdzono powstanie filmu o Spider-Manie Milesie Moralesie I to będzie akcja na żywo.

Podekscytowanie jest prawdziwe. Istnieje jednak pewne zastrzeżenie dotyczące premiery, ponieważ na srebrnym ekranie muszą najpierw pojawić się dwa kolejne filmy animowane, zanim zobaczymy Milesa Moralesa w całej jego chwale na żywo. Prawdę mówiąc, jest to niewielka cena do zapłacenia.

Amy Pascal podzieliła się tą rewelacją na Twitterze i nie trzeba dodawać, że fani byli bardzo podekscytowani. Jednak pomiędzy całym tym podekscytowaniem pojawiła się irytacja, że ​​fani muszą poczekać co najmniej dwa kolejne filmy, zanim otrzymamy towar. Nie oznacza to, że filmy animowane nie są lubiane, po prostu oznacza to, że Moralesa na żywo zobaczymy dopiero w 2030 roku, jak „zażartował” jeden z fanów.

Do tego dochodzą „biedni animatorzy”, którzy w kolejnych dwóch filmach muszą ciągle odtwarzać te spektakularne efekty wizualne – co nie jest łatwym zadaniem, nawet dla utalentowanych animatorów z Sony. Pojawia się zatem pytanie, czy w historii Milesa potrzeba więcej wieloświatowych szaleństw, pytanie, które zadało wielu fanów Marvela, gdy Pascal rzucił swoją bombę.

„’Dwa więcej’? Dlaczego dwa? Biorąc pod uwagę przebieg tej historii, zamknięcie jej na trzy części miałoby sens. Across the Spider-Verse i Beyond the Spider-Verse to i tak tylko dwie połówki tego samego filmu.

Jednak w świecie Spider-Mana wszystko może się zdarzyć, jak widzieliśmy podczas rozwijania niesamowitej historii Milesa. Kiedy ogłoszono pierwszy film, choć fani byli zachwyceni pomysłem, niektórzy zastanawiali się, jak to zadziała. Ale to nie tylko zadziałało, to spełniło wszystkie oczekiwania.

Wiara w to, że twórcy nie będą już uchwycić tej magii, jest niemalże wstydliwa.

Oczywiście przejście od animacji do akcji na żywo będzie piekielnie trudne, co oznacza, że ​​zanim osiągnie swój szczyt, może być ciężko. Cokolwiek się jednak stanie, z radością dowiemy się, że przeznaczeniem Milesa są przygody na żywo i ma do tego prawo jako przyjacielski Spiderman.