Potwierdzono bezpłatne pobieranie Kill The Justice League przez ograniczony czas

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości Premiera zaplanowana jest na 2 lutego, ale jeśli zamówiłeś w przedsprzedaży wersję deluxe gry, możesz dołączyć już jutro.

Tak to prawda. Wczesny dostęp rozpocznie się 30 stycznia, umożliwiając fanom zapoznanie się z grą, która już okazała się kontrowersyjna. Na początku tego miesiąca zapowiedzi prasowe spotkały się z dość mieszanymi reakcjami. IGN przedstawił surowy nagłówek „Graliśmy w to i nie podobało nam się” dodanie że „opuścili wydarzenie zapowiadające mniej optymistycznie, niż kiedy (oni) weszli”.

W naszej zapowiedzi byliśmy bardziej optymistyczni, jeśli chodzi o grę. Sam z GAMINGbible napisał: „To zupełnie inne doświadczenie od rozgrywki typu stealth-action, którą gracze znają, ale z pewnością nie jest to krytyka; ta gra jest bombastyczna, większa niż życie i pełna charakteru.

Ponieważ recenzje nie są jeszcze dostępne, a wczesny dostęp rozpoczyna się jutro, fani niewątpliwie będą sami wyrobić sobie zdanie na temat gry. Jeśli jesteś osobą, która zdecydowała się dać Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości wir, być może zechcesz zdobyć trochę ograniczonych czasowo dropów Twitcha.

Dropy na Twitchu rozpoczną się 30 stycznia. Wszystko, co musisz zrobić, aby móc je otrzymać, to połączyć swoje konto WB Games z kontem Twitch, a następnie oglądać dowolnego streamera, który gra Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości i ma włączoną opcję dropów w swoim strumieniu. Od 30 stycznia do 7 lutego zyskasz kosmetyki Harley Quinn, a następnie od 8 do 16 lutego zmienią się one w King Shark. Od 17 lutego do 25 lutego należy do Deadshot, a Kapitan Boomerang otacza nas od 26 lutego do 4 marca.

Każdy drop postaci będzie zawierał bibelot z bronią, lalkę z bronią i skórkę Cyber ​​Crime, więc nie przegap tej okazji.