Poszanowanie umiejętności pasywnych w Last Epoch: przewodnik

Kompilacje w Last Epoch mogą być rozbudowane i czasami wystarczy szanować swoje umiejętności pasywne, aby wykorzystać całą swoją moc. Na szczęście proces ten jest dość łatwy i w moim przewodniku wyjaśnię, jak wrócić do podstaw.

Ostatnia epoka – jak szanować umiejętności pasywne

Drzewo umiejętności pasywnych Ostatniej Epoki

Porozmawiaj z Chronomantą Lerinne w Obozie Strażników, aby uszanować swoje punkty mistrzostwa. Stoi na południowy zachód od punktu nawigacyjnego w Obozie Strażników i jest oznaczona symbolem mózgu, więc trudno ją przeoczyć. Kiedy z nią porozmawiasz, da ci możliwość „Respecjalizacji przydziału punktów mistrzostwa”.

Punkty mistrzostwa to po prostu oficjalna nazwa wszystkich punktów w twoich drzewach umiejętności pasywnych lub umiejętności. Jeśli wybierzesz opcję ponownej specjalizacji, otworzy się drzewko umiejętności pasywnych i będziesz mógł wybrać dowolną z odblokowanych ikon. Na początku Ostatniej Epoki respektowanie umiejętności pasywnej będzie kosztować marne 10 sztuk złota. Od razu mogłem sobie na to pozwolić w przypadku nowej postaci.

Jak szanować punkty mistrzostwa w ostatniej epoce:

  • Porozmawiaj z Chronomantą Lerinne w Obozie Strażników.
  • Wybierz opcję ponownej specjalizacji.
  • Wybierz umiejętności, które chcesz wymienić w zamian za złoto.

W miarę postępów w grze będzie coraz więcej miast, które będziesz mógł wykorzystać do swoich celów. Oznacza to więcej lokalizacji, w których można znaleźć Chronomancera. Wszystko, co musisz znaleźć, to symbol mózgu oznaczający Chronomanta, a będziesz mógł określić punkty mistrzostwa, które chcesz zmienić. Gdy aktualizacja 1.0 zostanie udostępniona, będzie to miało kluczowe znaczenie dla wielu graczy.

Pamiętaj, że koszty respec będą droższe w miarę zdobywania kolejnych poziomów. Nadal nie będzie to zbyt wiele, aby zniechęcić Cię do wypróbowania nowej wersji tu i ówdzie, ale zalecam opracowanie strategii, w jaki sposób chcesz, aby punkty zostały rozłożone przed zatwierdzeniem.

Wybór najlepszej klasy dla początkujących może zaoszczędzić trochę smutku w związku ze zmianami w kompilacji w przyszłości.