Poradnik: Jak zdobyć mod projekcji żrącej w Warframe

Warframe skupia się na modach, gdzie odpowiednie modyfikacje mogą sprawić różnicę pomiędzy byciem tupanym, a tupieniem. Oto jak zdobyć mod Corrosive Projection w Warframe.

Gdzie zdobyć mod projekcji żrącej w Warframe

Warframe Nora Nocny Gwiezdny Szlak
Obraz za pośrednictwem Digital Extremes.

Corrosive Projection jest dostępny wyłącznie za pośrednictwem Oferty kredytów Nighwave jako przedmiot cotygodniowej rotacji, dostępny za 20 Kredytów Gwiezdnego Szlaku. Oznacza to, że jeśli mod nie jest aktualnie dostępny w ofercie, będziesz musiał poczekać na cotygodniowy reset sklepu w niedzielę, aż mod pojawi się w sklepie. Gdy już to zrobi, pamiętaj, aby go złapać, zanim zniknie. Jeśli nie wiedziałeś, Kredyty Gwiezdnego Szlaku są dostępne jako nagroda za podniesienie poziomu Gwiezdnego Szlaku.

Jako bonus, Corrosive Projection był wcześniej dostępny jako część pakietu Wydarzenie obrony artefaktów na konkretnych alertach, który został usunięty z gry. To było jednak dawno temu i nie było to najlepiej przyjęte wydarzenie, więc niewiele straciłeś.

Co robi mod projekcji żrącej?

Projekcja Żrąca Warframe

Corrosive Projection to mod Aura (co oznacza, że ​​może być umieszczony tylko w slocie modów Aura w Twojej ramce), który obniża pancerz wroga o 18% na maksymalnym poziomie. Oznacza to, że ty i twoi sojusznicy w naturalny sposób będziecie zadawać znacznie większe obrażenia siłom wroga i, miejmy nadzieję, poradzicie sobie z tym znacznie łatwiej. Jednak to, gdzie ten mod świeci, to kompilacje, które ograniczają 100% pancerza. Jednym z przykładów takiej konfiguracji jest moja kompilacja Wisp, która wykorzystuje zdolność Grabież Hildryn i tajemnicę Siły Umiejętności, aby zdjąć cały pancerz wroga. Dzięki temu rozprawienie się z hordami jest dziecinnie proste, ponieważ wrogowie nie mają szans na przeżycie tego, co zostanie na nich rzucone.